7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2019 Balandžio 5d.
5

Dainaviškiai iškovojo pirmąją pergalę I lygoje

titleKazio Paulausko nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sezoną pradedanti reprezentacinė Alytaus komanda DFK „Dainava“ iškovojo pirmąją pergalę. Iki gegužės tik išvykose žaidžiantys dainaviškiai LFF stadione 3:2 palaužė „Vilniaus vytį“.

Po pirmojo kėlinio (ukrainiečio Kiril Silič ir Martyno Vasiliausko įvarčių) DFK „Dainava“ pirmavo 2:0.

Rungtynių pabaigoje, po savo buvusio legionieriaus iš Ukrainos Vitalij Kudryk smūgio, atrodė, kad dainaviškiai bus priversti pripažinti lygiąsias (2:2), tačiau su tuo nesusitaikė antroje mačo dalyje į aikštę įbėgęs kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas, kuris per teisėjo pridėtą laiką pergalingą įvartį įmušė labai technišku smūgiu.

DFK „Dainava“, kaip ir praėjusiame sezone, kai laimėjo I lygos sidabrą, išliko daugiausia iš lietuvių, Alytaus futbolo auklėtinių sudaryta komanda.

Iš 15-os prieš „Vilniaus vytį“ žadusių dainaviškių 11 buvo alytiškiai, o be minėtojo M. Vasiliausko - jį antrame kėlinyje pakeitęs Gustas Zabita, taip pat kapitonas Linas Savastas, Renatas Banevičius (pakeitė Oskaras Lukošiūnas), Ignas Baranauskas, Lukas Genevičius, Alanas Marčiukaitis (Nedas Labukas), Deivydas Mirijauskas ir  Emanuelis Puzakinas.


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
Alytukas2019-04-07
Gal ir Auskos spalva, bet jaigu ne Auska tai gal ir DFK Dainavos dabar nubutu. Nes ši Dainava iš Auskos ir atsirado. Ir dar tiėms kuriė čia iš pavydo rašinėja tai čia išvykos apranga. O DFK Dainavos spalvų niėkas nepakeitė ir nepakeis. Su pergale vyrai. Už DFK Dainaviėčius ????
Sunims 2019-04-07
Sunys ar jums bus kasnors gerai? Tai tesinys DFK ar FK nepatinka, tai spalvos netinka. Jus kaulų nusipirkit ir mažiau losit. O jaigu toki gudrus ir turtingi tai prasom padarykit geriau, labai laukem.
x2019-04-06
Cia gal Auskos, o spalvos siaip labdara
Aurimas2019-04-06
Kazkaip keistoka atrodo, praeitus kelis sezonus akcentavote, jog cia tikrosios FK Dainava tesinys, nors DFK ir FK jau negaletu buti tesinys, o cia dar ir spalva geltona... O vyrus su pergale, taip toliau...
Aurimas2019-04-06
Kazkaip keistoka atrodo, praeitus kelis sezonus akcentavote, jog cia tikrosios FK Dainava tesinys, nors DFK ir FK jau negaletu buti tesinys, o cia dar ir spalva geltona... O vyrus su pergale, taip toliau...
traffix.lt