6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 2d.
1

Lietuvoje ir Latvijoje pripažintas „Amber cirkas“ grįžo į gimtąjį Alytų (IKI BALANDŽIO 21 D.)

title

Europos cirko diena švenčiama balandį. Šį mėnesį į Alytų grįš jame susikūręs „Amber cirkas“. Vienu populiariausių keliaujančių cirkų ne tik Lietuvoje, tačiau ir Latvijoje tapęs kolektyvas susibūrė iš buvusių „Alytaus“, „Dzūkijos“ cirko auklėtinių, įvairiose šalyse tobulėjusių artistų ir, vos tik įsigijęs surenkamą šapito, ėmė gastroliuoti.

Pirmąjį jubiliejų „Amber cirkas“ praleido gastroliuodamas Latvijoje ir Lietuvoje, tačiau į Alytų taip ir neužsukęs, todėl šiemetis apsilankymas – ne tik naujos programos pristatymas, tačiau ir galimybė cirko direktorių Darių Ščesnulevičių pasveikinti su sėkmingu pirmuoju gastroliniu 5-mečiu.

Europos cirkų asociacijos (ECA) iniciatyva jau daugiau nei 10 metų minima Europos cirko diena – balandžio 20-ąją. Ji sutaps su priešpaskutine „Amber cirko“ pasirodymų Alytuje diena. Alytiškių cirko artistų, taip pat jų kolegų iš Lietuvos ir užsienio gastrolės Dzūkijos sostinėje vyks iki balandžio 21-osios.

Lietuvos ir kitų pasaulio šalių cirkų patikrintoje aikštėje prie universalinės parduotuvės „Jotvingis“, Stiklinio verslo centro ir  „Circle K“ degalinės „Amber cirko“ programa dar bus rodoma 5 kartus – 17, 18, 19 d. (18.30 val.), 20 d. (17 val.) ir 21 d. (15 val.). Bilietų kainos - nuo 8 eurų.


Komentarai

1
Komentuoti
Naglas2019-04-06
Kaip jums negėda, valdzios atstove,į tokią aikštę, ji baisi duobėta nepanaśi i aikśtę, kaip siukślynas, neasfaltuota ir dar raśot, kad saugi patikrinta, kas ją tikrino, kur pažymos, kad ji tvarkinga, bus auditas, kontrolė ir patikrins, kas dedasi vos ne miesto centre, gėda ponai, i tokią aikštę priimt, o paskui kas atsitiks apkaltinsit nekaltą naują merą, o tvarkykitės negražu, šimtas metų nemačius asfalto, nuo chrušiovo laikų.
traffix.lt