16 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2019 Balandžio 3d.
1

Pavasario mugės Alytuje – balandžio 14, 20 d.

title

2019-ųjų pavasaris džiugina mugių lankytojus Alytuje. Kovą į Rotušės aikštę mėgino tilpti kermošius, o balandį suplanuotos dvi mugės ne tik Rotušės a., tačiau ir Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvėje.

Balandžio 14 d., sekmadienį, nuo 10 iki 16 val., kviečia „Didžioji Alytaus pavasario mugė“, o balandžio 20 d., šeštadienį, nuo 10 iki 15 val. – „Dzūkų pavasaris“.

Savaitę prieš Velykas, balandžio 14 d., „Didžioji pavasarinė mugė“ kviečia nepraleisti išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų ir augintojų rankų, kvies  gausys būrys gamintojų – mugėje dalyvaus net virš 100 savo sričių profesionalų iš visų Lietuvos kampelių.

Reikiamų gaminių ir produktų mugėje atras kiekvienas

Alytaus S. Dariaus ir S. Girėno gatvę užplūs kaip visuomet gausus  tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris. Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Bus gausu liaudies meistrų pagamintų darbų, autorinių gaminių, unikalių daiktų namams ir buičiai. Taip pat rasite platų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų.

Padės pasiruošti daržo ir ūkio sezonui

„Didžiosios pavasarinės Alytaus mugės“  dalyvių gausa garantuoja iš tiesų platų siūlomų prekių asortimentą. Tačiau išskirtinio dėmesio pavasario mugėje sulauks tie, kurie ruošiasi pamažu įsibėgėjančiam daržo ir ūkio darbų sezonui. Sodininkai, daržininkai ir Lietuvos medelynų atstovai Jums siūlys plačią sodinukų, sėklų ir pavasarinių augalų įvairovę, o kartu suteiks aktualias konsultacijas sodininkystės ir daržininkystės klausimais.

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą mugėje atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai, savo ruožtu, alytiškiams ir miesto svečiams žada nuolaidas, staigmenas ir netikėtus siurprizus.

Pirmiesiems senjorams – nemokama košė

Didžioji mugė tradiciškai bus kupina įvairių veiklų ir staigmenų. Ne tik atrakcijos ir pramogos vaikams, bet ir senjorams lauks S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje – pirmasis 100 senjorų bus nemokamai vaišinama karine koše iš specialiaus karinio automobilio.


Komentarai

1
Komentuoti
mh2019-04-04
o tai kurioje cia kose???
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena