3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2019 Balandžio 1d.
10

I lygoje startavo Alytaus DFK „Dainava“, į II lygą grįžta FK „Vidzgiris“ (TVARKARAŠTIS)

titleDainaviškiai po sezono pirmojo įvarčio Kazio Paulausko nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje pasirodymą pradėjo Alytaus DFK „Dainava“. Praėjusiame sezone sidabrą iškovoję dainaviškiai startavo išvykos rungtynėmis su pirmenybių naujoke Mažeikių „Atmosfera“ ir iškovojo 1-ąjį tašką.

Abi komandos pasižymėjo per teisėjų pridėtą laiką. Alytiškius priekin baudos smūgiu iš toli išvedė į ekipą grįžęs legionierius iš Ukrainos Kiril Silič, tačiau šeimininkai sugebėjo atsakyti, DFK „Dainavos“ vartininką Deivydą Mirijauską nuginkluodami įvarčiu „balionu“ į viršutinį vartų kampą.

Su pirmų rungtynių vienuolike į aikštę įbėgo alytiškiai Ignas Baranauskas (jį pakeitė Alanas Marčiukaitis), Renatas Banevičius, Lukas Genevičius, Emanuelis Puzakinas, Linas Savastas, Martynas Vasiliauskas, be D. Mirijausko ir K. Silič jiems talkino legionierius iš Kolumbijos Jose Luis Balanta, o taip pat buvęs FK „Trakų“ („Riterių“) žaidėjas Andrius Kazakevičius ir anksčiau FK „Panevėžiui“ atstovavęs Rokas Lazdinauskas.  
 

Iki gegužės mėnesio vidurio, kol nėra galimybių rungtyniauti pagrindiniame Alytaus stadione, o Dainavos progimnazijos stadionas – remontuojamas DFK „Dainava“ žais tik išvykose ir vyks pas „Vilniaus vytį“, pas „Vilnių“, pas „Hegelmann Lituaen“ į Kauną bei pas „Pakruojį“. Šiemet norvego Kim Ronningstad treniruojami dainaviškiai LFF I lygoje kovos su 15 komandų.

Su 12 priešininkų LFF II lygoje kovos po 4 metų pertraukos į pirmenybes grįžtantis Alytaus „Vidzgiris“. Paskutinįkart II lygoje „Vidzgiris“ rungtyniavo 2015 metais, po to miestui atstovavo FA „Dainava” ir DFK „Dainava B“ komandos.

II lygos pirmenybėse vidzgiriškiai žais su FK „Aukštaitija“ (Panevėžys), FM „Ateitimi“ (Vilnius), „Kauno Žalgiriu B“, „Nevėžiu B“ (Kėdainiai), „Panevėžiu B“, „Suvalkijos FA“ (Marijampolė), „Sūduva B“ (Marijampolė), FK „Sveikata“ (Kybartai), „Šilu“ (Kazlų Rūda), FK „Tera“ (Vilnius), Utenos FK „Uteniu“ ir FK „Viltimi“ (Vilnius).

LFF III lygos Alytaus apskrities pirmenybės turėtų prasidėti gegužę, kiek anksčiau numatoma [radėti AAFF  7x7 lygos varžybas.

ATNAUJINTA. DFK „Dainava“ namų mačų tvarkaraštis:

Pirmas namų rungtynes DFK „Dainava“ turėtų žaisti gegužės 13 d. su Kauno „Stumbru B“.

Gegužės 16 d. dainaviškiai Alytaus stadione turėtų priimti Vilniaus „Žalgirį B“, o gegužės 20 d. – Kretingos „Miniją“.

Iki pirmojo LFF I lygos rato pabaigos Alytaus ekipa savo valdose planuoja priimti dar 3 varžovus: „Jonavą“ – birželio 9 d., Vilniaus „Riterius B“ – birželio 16 d. ir Kėdainių „Nevėžį“ – birželio 30 d.


Komentarai

10
Komentuoti
Oho 2019-04-07
Na ir smagu bus. Dar ir tiė vidzgirio netikėliai pasirodys. Kas čia per šposas bus? Ir kas ten žais gal sudėtį galima sužinot? Kas treneris? Ar tik ne povas Makštutis?
jau2019-04-02
adida isaugo
ir2019-04-02
Kokiom spalvom cia Dainava zaidzia, kur Adidas dingo?
to nezinantiems2019-04-02
o tai kaip tas gintas ta skola surinko? valdybai isiskolino? ar furu prisipirko ir dabar pats kurs futbolo komanda?
a nu2019-04-02
čia cik pradžia
alytiskis2019-04-02
buvo kalba apie A lyga pries sezona, bet rinkimai baigesi ir stai rezultatas, gaila
Nežinantiems2019-04-01
Gintas rimtą skolą surinko. Jei jūs apie jį taip galvojate tai jį priglauskute savo versle ar prie šeimos biudžeto prisileiskite, va tai šou užtaisytų.
Kūdi metai nusimato Dainaviečiams. Laikykitės!
to x2019-04-01
o kur gintas dabar??
opa2019-04-01
Kokia cia apranga, naujas dizaineris ar taupumas?
x2019-04-01
Gintas stipresne komanda surinkdavo, zymiai silpnesne komanda negu pernai.
traffix.lt