7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Balandžio 1d.
8

„Topolį“ pakeis pramogų centras-parkas „TOP of ALL“ (:) )

titleNuotraukų galerija„TOP of ALL“ darbai jau prasideda. Tam, kad užtektų erdvės pagrindiniam „TOP of ALL“ statinių kompleksui, teko paaukoti legendinio „Topolio“ pastatąGiedriaus Bernatavičiaus nuotr.

„TOP of ALL“ – taip vadinsis Alytaus mieste ir Dzūkijoje didžiausias pramogų centras-parkas. Jis kuriasi buvusioje Alytaus geležinkelio stotyje. Tam, kad užtektų erdvės pagrindiniam „TOP of ALL“ statinių kompleksui (su vandens pramogų parku, iliuzijų kambariais ir kitomis įdomybėmis, kurios kol kas – verslo paslaptis), teko paaukoti legendinio „Topolio“ pastatą.

Nors ir slepia kai kurias naujoves, kurios turėtų sudrebinti Lietuvos ir kaimyninės Lenkijos pramogų pasaulį, investuotojai neslepia didelių ambicijų, o tarp jų – atkurti geležinkelio atkarpą ir gyvybės įpūsti dabartinei Sveikatos tako atkarpai iki pat Dailidžių ežerėlių, o kitame etape – iki Dainų slėnio ir Baltosios rožės tilto. Verslininkams (tarp kurių yra ir kapitalistų iš Alytaus bei buvusių kandidatų į miesto merus) teko išpirkti buvusią geležinkelio stotį, taip pat nemažai kito nekilnojamojo turto prie Sveikatos tako, o tarp jų – ir priklausančias bendrovei „Parama“. Ji prie projekto prisidėti sutiko su vienintele sąlyga – kad į jos teritoriją būtų atkeltos paplūdimio tinklinio aikštelės nuo mažosios Dailidės pakrantės.

Apleisti savo užimamų patalpų dėl „TOP of ALL“ interesų nesutiko tik Šv. Elžbietos seserų kongregacijos vienuolynas Gardino g. ir būsimasis Alytaus „Bonsų“ parkas, pats prieš tai išpirkęs žmonių pastatus ir žemes prie M. Dailidės bei į „Paramos“ teritoriją, šalia būsimų paplūdimio tinklinio aikštelių, mėginantis įsiūlyti ir jam nereikalingus kūjo bei rutulio metimo sektorius.

Nežiūrint minėtų sunkumų (taip pat asociacijos „Olita_Orany“ reikalavimo dėl buvusios geležinkelio stoties dalinio atstatymo pagal jų parengtą, beveik autentišką 3D modelį, o ne samdomų architektų sukurtą vizualizaciją), „TOP of ALL“ darbai jau prasideda: nugriautas legendinis „Topolio“ alaus baras, statyboms rengiama visa teritorija, tad čia greit bus įkasta pirmoji kapsulė – rimtesni darbai turėtų prasidėti dar prieš LR prezidento arba Europos parlamento rinkimus gegužę.

Nors oficialiai apie Alytuje ir galbūt visoje Pietų Lietuvoje didžiausią pramogų centrą šiandien skelbiama pirmą kartą, dalyvauti jo statybų pradžios šventėje pageigavo kone visi kandidatai, išskyrus Ingridą Šimonytę bei dabartinę šalies vadovę Dalią Grybauskaitę, kurios savo dalyvavimo „TOP of ALL“ kapsulės įkasimo ceremonijoje kol kas nepatvirtino.

ATNAUJINTA 

Kaip patvirtino asociacija „Olita_Orany“, pavykus deryboms su esamais ir būsimais „TOP of ALL“ investuotojais, pastarieji sutiko į pramogų centro statinių kompleksą įkomponuoti senąją geležinkelio stotį, ji, kaip paveldo populiarinimo ir turizmo centras, atsiras statinio viduje, panašiai, kaip senoji architektūra įkomponuota didžiuosiuose prekybos ir pramogų centruose Kaune, Suvalkuose (Lenkija) ir kituose pasaulio miestuose.

Atsiprašome, ši žinia buvo balandžio 1-osios pokštas, nors kai kurie atskiri faktai (apie nugriautą „Topolį“, norimą iškelti metrikų aikštelę ir pan.) nebuvo melagingi... 

Fotogalerija

  • Kaip patvirtino asociacija „Olita_Orany“, pavykus deryboms su esamais ir būsimais „TOP of ALL“ investuotojais, pastarieji sutiko į pramogų centro statinių kompleksą įkomponuoti senąją geležinkelio stotį, ji, kaip paveldo populiarinimo ir turizmo centras, atsiras statinio viduje, panašiai, kaip senoji architektūra įkomponuota didžiuosiuose prekybos ir pramogų centruose kituose miestuose

Komentarai

8
Komentuoti
First2019-04-01
Jau buvau bepradedanti dziaugtis.....
Na2019-04-01
Šaunuoliai. Šiek tiek prajuokino...
Kurmis 2019-04-01
Paskaičius atrodo iš fantastikos srities , ir sugalvok tokį straipsnį sukurpt reikia smegenų. Tiesa juk šiandien balandžio pirmoji ....
Tobis2019-04-01
Su balandžio 1d. Alytaus Gide!!!
Rolkis2019-04-01
Niekada gyvenime nepatikėčiau,kad Alytuje kas panašaus statytusi,čia nebent kokia ale gamyklėlė su keturiom darbo vietom,arba kokia kavinukė- myžalinė kur snukius daužo,Alytus jau senai mires ir palaidotas,taip kad tokiais nesamoningais pokštais nieko neapgausite,net ir kas labiausiai būtu patiklus
Rita2019-04-01
Per daug gerai butų , kad butų teisybe! Su balandžio 1 -ja !!!!!
Tomas2019-04-01
Su balandzio pirmaja
jurgis2019-04-01
Nejaugi nors vienas durnius patikes
traffix.lt