11 c Alytus
Trečiadienis, Birželio 3d.
SportasKrepšinis
2019 Kovo 31d.
0

Alytiškės kovos dėl „Multigyn“ lygos medalių

title

Į Lietuvos moterų krepšinio „Multigyn“ lygos B diviziono pusfinalį pateko Alytaus RKL-gut.lt komanda. Kristinos Grižienės auklėtinės 2 susitikimų serijoje įveikė Panevėžio KKSC „Naftėną“. Abiejose rungtynėse varžovėms alytiškės demonstravo užtikrintą gynybą ir teleido įmesti po 44 – 59:44 laimėjo išvykoje ir 78:44 namuose.

Alytiškėms ketvirtfinaliuose 37 taškus (20 svečiuose ir 17 namuose) pelnė Gedvilė Savostaitė), o po 32 - Justina Razukevičiūtė (11 ir 21) ir Rita Žilinskaitė (13 ir 19).

Pusfinalyje RKL-gut.lt kiek netikėtai susitiks su Vilniaus universiteto komanda. Po reguliariojo sezono 7-ąją vietą užėmusios sostinės krepšininkės ketvirtfinalyje 56:55 ir 61:50 nugalėjo 2-3 poziciją su alytiškėmis besidalinusias Kauno „Žalgirio“ krepšininkes.

Pusfinalis tarp alytiškių ir vilniečių vyks Kaune, balandžio 6-7 dienomis vyksiančiame finalo ketverto turnyre.

B diviziono reguliariojo sezono lyderės Kauno LSU „Aistės 2“, ketvirtfinalyje laimėjusios prieš Vilniaus KM „Kibirkštį“, kitame pusfinalyje lauks Vilniaus „Svają“ pakeliui įveikusios Vilniaus „Tiketos“.

Praėjusiame sezone Alytaus RKL-gut.lt laimėjo „Akvilės“ lygą, kuri, kaip ir dabartinis „Multigyn“ lygos B divizionas, yra pagal pajėgumą antrosios Lietuvos moterų krepšinio pirmenybės.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis