20 c Alytus
Antradienis, Balandžio 7d.
AlytusVerslasRėmėjų turinys
2019 Kovo 31d.
4

Grįžusi iš Anglijos atidarė parduotuvėlę Alytuje

titleNuotraukų galerijaIš Anglijos į Alytų grįžusi ir parduotuvėlę „Žvakės. Muilai. Dovanos“ „Žuvinto“ prekybos centre atidariusi J. BlažienėAlytausgidas.lt nuotr.

„Verslą sugalvojau po to, kai gavau patikusią dovaną“, - taip idėją įkurti parduotuvėlę Alytuje sumanė Jolita Blažienė.

Iš Anglijos į gimtąjį miestą grįžusi moteris „Žuvinto“ prekybos centre atidarė parduotuvėlę „Žvakės. Muilai. Dovanos“. Prieš sumanydama šį verslą Alytuje galvojo užsiimti antakių korekcija, permanentiniu makiažu, baigė tam skirtus mokslus, tačiau galų gale pasiryžo įkurti parduotuvėlę. „Nuo antakių – prie žvakių“, - apie verslo pasirinkimą atvirauja buvusi emigrantė.

„Prisiminiau, kad per gimtadienį dovanų iš draugo gavau natūralių kvapų žvakę namams, o man ji labai patiko. Kai norėjau nusipirkti dar vieną, supratau, kad Alytuje tokios vietos, kur galėčiau rasti panašių dovanų, dar nėra, tada ir apsisprendžiau atidaryti parduotuvėlę“, - verslo idėjos pradžią prisiminė Jolita, žvakių  turinti pasiūlyti ir tiems, kas, pavyzdžiui, yra alergiškas vaško skleidžiamam kvapui.

„Žvakės. Muilai. Dovanos“ prekiauja ne tik žvakėmis, tačiau ir natūraliais muilais, tarp pirmųjų pirkėjų kol kas vienas populiariausių – „Gintaro“ muilas.  

Pas Jolitą parduotuvėlėje „Žuvinte“ taip pat galima rasti natūralių kvapų automobiliams, namams ir kitoms patalpoms, pasirinkti eterinių aliejų, jiems skirtų aromatinių lempučių, taip pat dovanėlių bei įvairių malonių smulkmenų.

Jauki parduotuvėlė duris atvėrė neseniai, tačiau Jolita džiaugiasi, kad gauna vis daugiau palaikymo. Pradėjusi nuo draugo paramos, jos dabar sulaukia ir iš aplinkinių, pasidomėti, kaip sekasi ateina, prekių įsigyja ir „Žuvinte“ prekiaujantieji. Pirkėjų pamažu daugėja, augs ir pasirinkimas, nes Jolita tikisi, kad bendraudama su visais pas ją užsukančiais, dar išgirs, ko parduotuvėlėje trūksta.

Pradedanti verslininkė norėtų, kad siūlomų prekių asortimentą galėtų plėsti atsižvelgdama į naujus klientų pageidavimus, todėl viliasi, jog „Žvakės. Muilai. Dovanos“ nenustos dominti ir kaskart vėl kvies užsukti į alytiškiams gerai pažįstamą „Žuvintą“, kur įsikūręs turgelis.

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Nuomonė2019-04-02
Na - patrauklu yra pigiau nupirkti ir brangiau parduoti. Bet kiek reikia parduoti, kad šiek tiek uždirbti... Manau, kad tokių nišų atradimas yra trumpalaikis dalykas. Sėkmės.
mmm2019-03-31
na sekmes tikrai palinkesiu. bet realiai ziurint kiek reikia parduoti visko ( ypac Alytuje) kad atsipirktu viskas, mokesciai ir t.t. ir dar isgyventi. na tikekimies kad seksis, sekmes
Džiugu! 2019-03-31
Dėjau šypsenėlę, bet įkėlė klaustukus. Todėl pasitaisau- šypsenėlę parašau žodžiu. Šypsenėlė!!!
Džiugu! 2019-03-31
Sėkmės!!!
????
traffix.lt