titleNuotraukų galerijaDomanto Aleksyno nuotraukos

Lietuvos rankinio lygos kovos pasiekė atkrintamųjų varžybų etapą.

Kaip ir praėjusiame sezone, toje pačioje ketvirtfinalio poroje susitiko Alytaus „Varsa-Stronglasas“ ir Kauno „Ąžuolas-KTU”.

Pirmasis susitikimas vyko Garliavoje, ten alytiškiai pralaimėjo 23:34.

Atsakomasis atkrintamųjų etapo mačas – Alytaus arenoje. Jeigu varsiečiai pralaimės, jie bus priversti baigti sezoną, jeigu nugalės – pratęs sezoną ir bilieto į pusfinalį sieks lemiamoje ketvirtfinalio akistatoje Garliavoje.

Pernai bilietą į pusfinalį laimėjo kauniečiai, ar alytiškiams pavyks revanšuotis, paaiškės šiandien, rungtynėse nuo 14 val.

ATNAUJINAMA

Po pirmų 3 minučių Alytaus arenoje susirinkę žiūrovai stebėjo šeimininkus atsiliekančius 0:3.

Būtinos pergalės siekiantys alytiškiai atsigavo ir pelnė kelis įvarčius iš eilės.

6 min. 3:3. Varsiečiai pilnai atsigavo po kauniečių niukso 0:3.

8 min. Alytiškių kapitonas Gintautas Adamkevičius taiklus. 4:3.

13 min. Rokas Lastauskas. 7:3. Šeimininkai tęsia savo spurtą, kuriame - 7 įvarčiai iš eilės.

Pirmojo kėlinio vidurį žymėjo rezultatas 10:5 alytiškių naudai.

18 min. abi komandos jau buvo pelnę 18 įvarčių. 11:7 (Nedas Buronko).

25 min. kauniečiai beveik pasivijo šeimininkus. 12:10.

Po pirmojo kėlinio rezultatu 14:12 pirmavo  varsiečiai.

Antroje mačo pusėje vyko kieta kova. Svečiai išlygino rezultatą. 15:15.

Šeimininkai vėl sugebėjo atsiplėšti (17:15), tačiau kauniečiai ne tik atstatė pusiausvyrą (17:17), tačiau ir ėmė pirmauti (17:18).

Po 40 žaidimo minučių - 18:18.

19:18. Rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Ž. Micevičius, kuris kitos atakos metu dar padidino pranašumą (20:18).

21:18 - tokie skaičiai tablo švietė 45 min.

Varsiečiams pasižymėjus dar kartą (22:18), kauniečiai mėgino gelbėtis minutės petraukėle. Po jos alytiškiams priešininkai vėl lipo ant kulnų (22:21) ir minutės teko prašyti jiems patiems. Atrodo, pasitarimas padėjo - 55 min. buvo 25:22.

Kauniečiai nebuvo nusiteikę nuolaidžiauti, tačiau alytiškiai atsakė įvarčiais ir persvarą išsaugojo iki 58 min., kai buvo 27:23.

N. Buronko smūgiu iš 7 metrų baudinio šeimininkų persvarą užaugino iki 5 įvarčių, kurie  garantavo pergalę (28:23).

Varsiečių įvarčiai: 10 - Ž. Micevičius, 5 - G. Adamkevičius, po 4 - N. Buronko ir Mindaugas Sladkevičius, po 2 - Deivas Eidukonis ir R. Lastauskas, 1 - Šarūnas Krisiulevičius.