9 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
EismasTransportas
2019 Kovo 29d.
0

„Ereliams“ skirtus greičio „inkilus“ policija keičia į inkilus paukščiams

titleNuotraukų galerija

Jau kuris laikas šalyje yra išjungti stacionarūs greičio matuokliai, kurie liaudiškai vadinami „inkilais“.

Šią savaitę Lietuvos policija pradėjo akciją „Keičiam inkilus“, kurios metu įvairiuose miestuose iškėlė tokį patį skaičių inkilų paukščiams, kiek buvo greitį matuojančių „inkilų“ visoje šalyje – 169. Alytaus apskrityje policijos pareigūnai kartu su girininkais iškėlė daugiau nei 50 inkilų giesmininkams.

Alytaus pareigūnai naujakuriams parinko miško vietovę, esančią Vidzgirio botaniniame draustinyje, Lazdijų kolektyvas kėlė inkilus kartu su Valstybinės miškų urėdijos Veisiejų regioninio padalinio vadovu ir girininku prie Ančios ežero esančiame Veisiejų girininkijos miške.

Druskininkų pareigūnai skyrė laiko savo vidinio kiemelio tvarkymui ir ten pat iškėlė inkilus, Birštono – šalia komisariato esančiame parkelyje, Prienų – Revuonos parke ir savo kieme esančiame ąžuole, Varėnos – kartu su Dainavos girininkijos atstovais Varėnos miške.

Šia akcija norima prisidėti prie mūsų gamtos išsaugojimo ir aplinkos gerbūvio, o kelių „ereliams“ ir „gaideliams“ priminti, kad nors greičio matuokliai išjungti – policija nuolat aktyviai vykdo greičio kontrolę keliuose ir netoleruoja greičio pažeidėjų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė