15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusEismasVerslasTransportas
2019 Kovo 29d.
2

Nuo balandžio 1 d. keičiasi vieno maršruto trasa, tobulinami ir kiti grafikai

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo 2018 m. Kalėdų Alytaus mieste kursuoja naujas viešasis transportas. Per šį laiką papildomai išplėstos maršrutų trajektorijos, t. y. autobusiukai važinėja ir tomis gatvėmis, kuriomis niekada nevažinėjo, keičiami ir grafikai – jie  koreguojami pagal įmonių ir gyventojų pastabas.

7 (7A) autobuso maršruto pakeitimai

Nuo balandžio 1 d. 7 (7A) maršruto autobusas atgal ta pačia Stoties gatve negrįš, toliau važiuos Gražinos, Krivulės ir Jūratės gatvėmis.

Autobusas kursuos ne tik šeštadieniais, t. y. 7 (7A) maršruto autobusas kursuos ir visomis poilsio ir šventinėmis dienomis.

Siekiant keleivių pervežimo paslaugas teikti didesnei miesto teritorijai, į maršruto trajektoriją įtraukiamos papildomos gatvės, įrengiamos ir papildomos stotelės.

Šiuo metu 7 maršruto autobusas, važiuodamas nuo centro kursuoja Punsko, Stoties gatvėmis ir grįžta ta pačia Stoties g., užsukdamas į Sūkurio g.

Atkreipiame Stoties g. ir gretutinių gatvių gyventojų (keleivių) dėmesį – nuo balandžio 1 d. autobusas atgal ta pačia trasa, t. y. Stoties g. negrįš, o kursuos papildomai Gražinos, Krivulės ir Jūratės gatvėmis.

Labai svarbus pakeitimas yra tas, kad 7 maršruto autobusas Stoties, Gražinos, Krivulės, Jūratės, Punsko, Žiedo, Smilgų ir Sūkurio gatvėmis važiuos tik į vieną pusę, t. y. ratu, todėl keleiviai minėtose gatvėse, norėdami važiuoti į miestą, turės įlipti į autobusą kitoje kelio pusėje. Likusi maršruto trasa nekeičiama.

Pagal daugiametę praktiką 7A maršruto autobusas 4 kartus per dieną važiuos iki SB „Dainava“ (nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 11 d.) ir kursuos Stoties, Gražinos, Jūratės, Senojo Plento, Tulpių, (stotelė SB „Dainava“) Tulpių, Senojo Plento, Jūratės, Gražinos, Krivulės, Punsko, Žiedo, Smilgų, Sūkurio gatvėmis. Maršruto trasos pradžia ir pabaiga nekinta.

AlytusBus1

  • AlytusBus1

Naujos viešojo transporto autobusų stotelės

Atsižvelgiant į pakeitimus, į 7 maršruto trajektoriją įtraukiamos naujos viešojo transporto autobusų stotelės Gražinos g. (Gražinos g.),  Krivulės g. (Krivulės g.), Veterinarijos klinika (Jūratės g.), koreguotos ir esamų Geležinkelio stoties stotelių vietos.

Vienoje kelio pusėje naikinamos Kalvos (Stoties g.), Stoties g. (Stoties g.) ir Sūkurio (Žiedo g.) stotelės. Minėtų stotelių nelieka, nes maršrutas atgal ta pačia trajektorija po 2019-04-01 įsigaliojusių pakeitimų negrįš. Panaikintų stotelių ženklai bus perkelti į numatytų naujų stotelių įrengimo vietas Gražinos g. ir Jūratės g.

1 autobuso maršruto pakeitimai

Didinamas 1 maršrutą aptarnaujančių autobusų skaičius.

Atsižvelgus į įmonių darbuotojų prašymus ir išanalizavus maršrutų srautus, 1 maršrutą aptarnaujančių autobusų skaičius didinamas iki 5. Gausiu keleivių pageidavimu, grąžinamas iki 2019-02-01 pakeitimų galiojęs vienas iš 1 maršruto tvarkaraščių.

Siekiant keleivius, dirbančius Pramonės rajone, nuvežti į darbus anksti ryte, pridėti papildomi 2 autobuso maršruto  rytiniai reisai.

Padidinus 2 maršruto rytinių reisų skaičių bei skyrus papildomą autobusą 1 maršrutui, sudaromos papildomos pasirinkimo galimybės keleiviams, anksti ryte vykstantiems į darbus.

Kiti pakeitimai

Dėl mažo keleivių skaičiaus sumažintas autobusų, kursuojančių į Miklusėnus, skaičius.

Nuo 2019-04-01 į Miklusėnus kursuos du 10A maršruto autobusai. Taip pat rytiniu reisu ir 9 maršruto autobusas.

8U ir 10 maršrutai nuo 2019-04-01 kursuos į „Izomegą“.

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad gegužės 1 d. keleiviai turės galimybę naudotis elektroninio bilieto privalumais. Miklusėnų gyvenvietės keleiviai, norintys pasiekti ir kitas miesto vietas ne tik kursuojamo 10A maršruto trajektorija, įsigiję vienkartinį e. bilietą, turės galimybę nemokamai per 30 min. persėsti į kitą viešojo transporto autobusą arba įsigyti mėnesinį darbo dienų ar kalendorinių dienų bilietą, kurių turėtojams persėdimų skaičius neribojamas.

AlytusBus2

  • AlytusBus2

Mokinių mėnesinis bilietas atpinga

Dabar moksleiviai mėnesinį kalendorinių dienų bilietą galėjo įsigyti už 5 Eur, o nuo balandžio 17 d. moksleiviams jis atpigs perkant internetu.

Mėnesinis darbo dienų . bilietas moksleiviams kainuos

Mėnesinis kalendorinių dienų . bilietas – 4,80 Eur.

Dėl išsamesnės informacijos taip pat teikiant pastabas bei siūlymus prašytume kreiptis į VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, el. paštu [email protected] arba mob. tel. (8 685) 61 670.  Alytaus viešojo transporto maršrutų schemą rasite ČIA. Vienkartinio važiavimo bilietai, terminuoti vieno kalendorinio mėnesio bilietai įsigyjami iš vairuotojo ir Alytaus autobusų stoties kasose (Naujoji g. 17L, Alytus). Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašome pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui el. p. [email protected] arba tel. (8 315) 55128. Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašome informuoti vežėją UAB „Kautra“ el. p. el. p. [email protected] arba tel. 8 617 68 467.

BILIETŲ RŪŠIŲ IR KAINŲ (TARIFŲ) SĄRAŠAS

Eil. Nr. 

Bilietų rūšys

Bilietų kainos

perkant iš vairuotojo

(bilietų kainos įsigalioja 2019-05-01)

perkant internetu ir autobusų stoties kasose

(bilietų kainos įsigalioja 2019-04-17)

1.

El. bilieto kortelė (pirma el. kortelė iki 2019-09-30 suteikiama nemokamai. Ji galios 5 metus)

3,00

(iš vairuotojų galima įsigyti tik visos vertės bilietui suformatuotas korteles)

3,00

2.

Vienkartinis bilietas, visa kaina

0,70

0,60

**(nemokamas persėdimas 1 kartą) Keleivis, važiuojantis su vienkartiniu el. bilietu, galės 1 kartą per 30 min. persėsti į kitą autobusą ir antroji kelionė jam nieko nekainuos. Turintiems mėnesinius kalendorinių dienų ar mėnesinius darbo dienų bilietus kelionių skaičius nebus ribojamas

2.1.

Vienkartinis bilietas su 50 proc. nuolaida

0,35

0,30

**(nemokamas persėdimas 1 kartą)

2.2.

Vienkartinis bilietas su 80 proc. nuolaida

0,14

0,12

**(nemokamas persėdimas 1 kartą)

2.3.

Vienkartinis bilietas važiuojantiems dieninėmis valandomis (nuo 6 iki 22 val.) keleiviams turintiems teisę važiuoti su 80 proc. lengvata

0,10

3.

Mėnesinis darbo dienų bilietas, visa kaina (kelionių skaičius darbo dienomis neribojamas)

25,00

22,00

3.1.

Mėnesinis darbo dienų bilietas su 50 proc. nuolaida

12,50

11,00

3.2.

Mėnesinis darbo dienų bilietas su 80 proc. nuolaida

5,00

4,40

4.

Mėnesinis kalendorinių dienų bilietas, visa kaina (kelionių skaičius neribojamas)

27,00

24,00

4.1.

Mėnesinis kalendorinių dienų bilietas su 50 proc. nuolaida

13,50

12,00

4.2.

Mėnesinis kalendorinių dienų bilietas su 80 proc. nuolaida

5,40

4,80

5.

Vienkartinio važiavimo bilietas pensinį amžių sukakusiems keleiviams Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, spalio 1-ąją

0,01


Komentarai

2
Komentuoti
2019-04-01
Šiandien Panemunės keleiviams Nr 11 teko laukti apie puse valandos ,bet taip ir nesulaukę žmonės išsiskirstė. Grafike 9.16 turėjo važiuoti. Internete net niekas neįstengė parašyti,kad bus keičiamas grafikas . Nes dar matomas grafikas su pakeistais laikais, tai gal galėjo ir stotelėse pakeisti laiku grafikus?
na2019-03-29
dabar aišku, pas vairuotoją brangiau viskas, autobusų stotyje kortelė nemokamai iki rugsėjo mėn, pirkimas ir papildymas pigesnis,
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė