17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
Rėmėjų turinys
2019 Kovo 29d.
0

Kaip išsirinkti kuprinę perkant internetu?

title

Kuprinės, tai ne tik puikus stiliaus akcentas, tai taipogi ir svarbią praktinę funkciją atliekantis elementas. Užėję į internetines parduotuves aptinkame platų vyriškų, moteriškų ir vaikiškų kuprinių asortimentą. Kokius kriterijus svarbu apsvarstyti prieš perkant? Ir kaip išsirinkti tą vienintelę iš tokios didelės gausos? Būtent į šiuos klausimus pamėginsime šiandien atsakyti.

Kuprinės specifika

Vienas svarbiausių aspektų prieš renkantis kuprinę – jos paskirtis. Apgalvokite, kur su šia kuprine eisite ir kokią funkciją ji atliks. Jeigu jos jums reikia keliavimui, ėjimui į žygius ir pan., rinkitės erdvę, talpią kuprinę. Įvairiems pasivaikščiojimams svarbu, kad kuprinės išorėje būtų kišenėlė pritaikyta vandens buteliukui. Jeigu mėgstate stovyklauti, atkreipkite dėmesį į tai, kad prie kuprinės būtų nesunku pritvirtinti miegmaišį ir palapinę. Jeigu kuprinės reikia sportui, pavyzdžiui, bėgiojimui, rinkitės tą variantą, kuris lengvai priglustų prie Jūsų nugaros, nesukeltų per didelės apkrovos. Jeigu kuprinė reikalinga tik patiems būtiniausiams daiktams pernešti (kompiuteris, kosmetinė, piniginė) ir ji labiau tarnaus Jums kaip stiliaus elementas – dairykitės gražių, stilingų. Internetinėse parduotuvėse rasite daugybę prekinių ženklų: „nike“, „adidas“, „ecco“, „puma“, „gucci“, „converse“ ir t. t., tad jeigu norite vardinės kuprinės, sunku tikrai nebus. Jeigu ieškote mokyklinės kuprinės, pirkite tą, kurioje nesunkiai tilps visos knygos, vadovėliai ir sąsiuviniai. Dar geriau, jeigu kuprinėje yra atskiros vietos, kur būtų galima patalpinti įvairius rašiklius ir pieštukus.

Kuprinės kaina

Antras motyvas, kurį vertėtų apgalvoti, tai biudžetas, kurį ruošiatės skirti tokio pobūdžio prekei. Kuprinių yra labai įvairių: skirtingų formų, paskirčių, spalvų, gamintojų. Visų jų kainos gali svyruoti labai drąstiškai. Jeigu neblogą mokyklinę kuprinę galima įsigyti už 50 €, tai tvirta, gero gamintojo kelioninio tipo kuprinė gali kainuoti ir iki 500 €. Taigi, jei nesate profesionalus keliautojas ir Jums nereikia išskirtinių medžiagų, sudėtingo pasiuvimo stiliaus, dairykitės paprastesnių variantų. Kaip žinia, prekės kainą dažnai lemia gamintojo ženklas. Gerai atpažįstamo prekinio ženklo kuprinės ir paprastesnio, nelabai žinomo gamintojo kuprinės iš kokybės pusės gali būti praktiškai vienodos, o kaina gali skirtis šviesmečiais. Taigi, rekomenduojame prieš perkant atidžiai peržvelgti įvairius atsiliepimus apie prekes, paieškoti ne tokių žinomų gamintojų produkcijos ir tik tada pasirinkti optimaliausią variantą.

Kuprinės pristatymo laikas

Perkant aksesuarus internetu itin svarbu išsiaiškinti koks yra prekių pristatymo terminas. Jeigu kuprinės reikės čia ir dabar, pirkite iš tų elektroninių parduotuvių, kurios kuprines gali pristatyti dar tą pačią dieną po įsigijimo ar keletos dienų bėgyje. Jeigu pristatymo laikas nėra toks opus, nebijokite pirkti ir iš tų svetainių, kurios prekes pristato per keletą savaičių. Tuo atveju, jei perkate ne iš platintojo, o iš gamintojo, žinokite, kad užsakytos kuprinės ne visada yra paruoštos iš anksto. Kai kurios įmonės gamybos procesus pradeda tik tada, kai gauna užsakymą. Dėl šios priežasties tokių prekių „keliavimo“ laikotarpis gali užtrukti, bet tai jokiais būdais nereiškia, kad pardavėjas yra mažiau patikimas.

 

Parengta pagal diavolesa.lt

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje