17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
Rėmėjų turinys
2019 Kovo 29d.
1

TOP-3: sportiniai batai, kuriuos derėtų pasirinkti 2019 metais

title

Pastaraisiais metais, sportiniai batai tiesiog drebina mados pasaulį. Dizaineriai kuria naujas avalynės formas, o žmonių masės jas graibsto vieną po kitos. Artėja saulėtos ir šiltos dienos, dėl to nusprendėme apžvelgti 2019-ųjų metų sportinių batų mados tendencijas. Norite išsiskirti iš minios? – kviečiame susipažinti su mūsų TOP 3 ir išsirinkti kokius batelius avėsite šią vasarą.

1. “Bjaurieji” sportiniai bateliai

Šių metų absoliutūs lyderiai yra “bjaurieji” bateliai, dar vadinami chunky sneakers, ugly sneakers arba ugly dad sneakers. Pasaulis pamilo šiuos sportinius batus labai greitai ir pritaikė juos įvairioms gyvenimo situacijoms. Tokios avalynės tarptautinę sėkmę galima paaiškinti pasitelkdami keleta žodžių: komfortas ir išskirtinumas. Netradicinės, pompastiškos formos pakerėjo didžiąją dalį mados entuziastų ir šie batai greitai paplito po visą pasaulį. “Bjauriujų” batelių atsiradimo istorija yra įdomi ir komiška. Esą šie bateliai atvaizduoja tuos “baisius” sportinius batus, kuriuos Amerikoje XX amžiaus 8-9 dešimtmečiais mūvėjo “tėčiai”. Dabar šie gigantiški, ortopedinio stiliaus sportiniai batai tapo pagrindiniu stilingos merginos ar vaikino pirkiniu 2019-iais. Manome, kad šie batai mados sukūryje suksis dar tikrai ne vienerius metus, tad pirkite ir būkite stilingi!

2. Sportiniai batai su extra-milžiniškomis platformomis

Norite atrodyti aukštesnė, tačiau nemėgstate aukštakulnių? – leiskite Jums pasiūlyti porą platformų. Sportiniai bateliai su didelėmis platformomis buvo itin populiarūs dar 2018-ais metais. Šiemet tokio tipo batai šiek tiek praranda įtaką, bet jie vistiek išsaugo savo gerbėjų ratą ir vis dar yra itin populiarūs. Sportiniai batai su platformomis – pagrindiniai “bjaurųjų” batelių konkurentai. Ši avalynė stilinga, puikiai dera su praktiškai visais drabužiais. Jeigu pasirenkate kokią neutralesnę sportbačių spalvą: juodą, pilką ar baltą, tai apie rūbų derinimą prie batų galėsite pamiršti ilgam. Tai yra universalus pasirinkimas, tinkantis tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus asmenims.

3. Neoninės spalvos ir jų akcentai

2019-ųjų metų mados pristatymuose ant podiumo matome naujus eksperimentus su neoninėmis spalvomis. Tiesa, šiais metais vientisai neoniniai batai yra mažiau populiarūs. Daug stilingesni ir perkamesni yra tie sportiniai bateliai, kurie turi vieną ar kelis neoninės spalvos akcentus. Neoninės spalvos pasirenkamos įvairios, tačiau dažniausiai atsikartojantis yra ryškiai geltonas atspalvis.

Kur ieškoti stilingų sportinių batelių?

“Bjauriųjų”, su platformomis ar neoninių sportinių batų galite ieškoti įvairiose fizinėse ar internetinėse parduotuvėse. Šiomis dienomis beveik visi platintojai pardavinėja tokios stilistikos avalynę, tad rasti tikrai nebus sudėtinga. Tokie batai yra stilingi, todėl ir kainuoja atitinkamai. Dėl šios priežasties siūlome pasidairyti įvairių akcijų ir išpardavimų. Taip sportbačius galėsite įsigyti pigiau!

 

Parengta pagal batuskveras.lt


Komentarai

1
Komentuoti
deveti-rubai.lt2019-05-04
Sportinių chunky sneakers'ų, extra-milžiniškų platformų avalynės, jeigu norite atrodyti tikrai originaliai, galima ieškoti dėvėtos avalynės parduotuvėse.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje