20 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
AlytusVerslas
2019 Kovo 28d.
0

„Dzūkijos vandenų“ paslaugų įkainiai brangs gegužės 1 dieną

title

Alytaus miesto savivaldybės taryba neprieštaravo, kad būtų branginami geriamojo vandens atvežimo autotransportu ir nuotekų tinklų užsikimšimų likvidavimo darbų įkainiai.

Paskutinį kartą „Dzūkijos vandenų“ paslaugų kainos buvo keičiamos 2014 metais.

Savivaldybei priklausanti bendrovė įvardijo, kad pastaraisiais metais nuostolingomis buvo tapusios 2 paslaugos: geriamojo vandens atvežimas autotransportu ir nuotekų tinklų užsikimšimų likvidavimas bei profilaktikos darbai hidrodinamine mašina.

Alytaus miesto savivaldybės taryba 23 balsais pritarė, kad minėtų paslaugų kainos būtų perskaičiuotos pagal faktinį išlaidų dydį su vidutiniu 5 procentų pelnu.

Geriamojo vandens (iki 3 m3) atvežimo autotransportu kaina bus 21,66 Eur, o jeigu atstumas iki paslaugų gavėjo bus daugiau kaip 10 km, kiekvienas papildomas kilometras kainuos 0,58 Eur.

Išorės nuotekų tinklų užsikimšimų likvidavimo ir profilaktikos darbų hidrodinamine mašina (be žemės kasimo darbų) kaina bus 74,24 Eur už valandą, išorės vandentiekio tinklų avarijų likvidavimo, remonto bei profilaktikos darbų (be žemės kasimo darbų) kaina – 48,70 Eur/val., o vandentiekio tinklo (įvado) hidraulinio bandymo kaina – 28,72 Eur.

Nauji įkainiai bus taikomi nuo gegužės 1 d.

„Dzūkijos vandenų“ laboratorinių paslaugų kainos, transporto priemonių ir mechanizmų nuomos paslaugų kainos liko tos pačios.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena