16 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 18d.
112Aktualijos
2019 Kovo 26d.
4

Apie savo turimą vaizdo stebėjimo kamerą galima pranešti policijai

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Policijos turima įranga negali aprėpti kiekvieno kiemo, gatvės ar namo, todėl jūsų prisidėjimas mums labai pagelbėtų. Todėl mes siūlome jums savanoriškai užregistruoti policijoje savo turimą vaizdo stebėjimo kamerą ir prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.

Kam to reikia?

Jūs padėsite policijai efektyviau ir greičiau ištirti nusikaltimus ir teisės pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus.

Tirdami nusikalstamas veikas, ieškodami dingusių asmenų ar įvykus ekstremaliai situacijai ar įvykiui, iš anksto žinosime, į ką kreiptis norint gauti svarbią informaciją, kuri gali būti ir pas Jus.

Jūs padėsite savo kaimynams ar kitiems nukentėjusiems asmenims, o gal net išgelbėsite kažkieno gyvybę.

Kaip mes tai naudosime?

Policija nematys, ką fiksuoja jūsų kamera. Tačiau nutikus įvykiui, mes paprašysime įrašo, kurį galimai užfiksavo jūsų vaizdo kamera. Registruodami kamerą, jūs neprisiimsite papildomų įsipareigojimų, nepatirsite jokių išlaidų.

Duomenų saugumas

Jūsų pateikta informacija apie turimą kamerą bus žinoma tik policijai, jūsų duomenys bus saugūs.

Ką Jūs turite padaryti?

Pasidalinti informacija apie savo vaizdo kamerą, jos vietą ir stebimą teritoriją.

Kaip užregistruoti savo kamerą?

Kameros registruojamos portale www.epolicija.lt, tai užtruks 5 minutes. Jei jums patogiau, portale palikite prašymą ir pareigūnas atvyks pas Jus suderintu laiku.

Daugiau informacijos ČIA.


Komentarai

4
Vidis2019-03-30
Neklausykite kas ką sako,nes tie sakytojai neatsakys už jūsų saugumą. Statykite kameras,o jeigu ją sugadins ar kels triukšmą, visada tam yra priemonių tokius isdykelius nuraminti.
Nuomonė2019-03-29
Labai gera paslauga. Ir reikalinga. Bet ne visiems, nes pasistatyti stebėjimo kamerą prie daugiabučio namo - praktiškai neįmanoma, mat tam yra reikalingas visų butų savininkų sutikimas. O tai padaryti neįmanoma - dalis butų negyvenami, dalies butų neaišku kas savininkai, dalyje jų gyvena nuomininkai, dalyje butų nepilnamečiai, o savininkų pavardes sužinoti draudžia LR įstatymai ir taip toliau ir panašiai. Belieka žaidimas "Saugi kaimynystė", bet ir tarp kaimynų pasitaiko vagių...
Įdomu2019-03-28
Mano nuomone, - jeigu daugiabučio namo teritorija stebima saugumo sumetimais, o taip pat nuo vagių ir aplinkos teršėjų, tai prie ko čia asmens duomenų apsauga?
HD2019-03-26
Gerbiamieji, arba jūs aplamai ką nors girdėjot kas yra asmens duomenų apsauga? Kiek Alytuje yra Duomenų apsaugos inspekcijoje registruotų kamerų? Kokiais tikslais fiziniai arba juridiniai asmenys vykdo duomenų rinkimą ir perdavimą tretiems asmenims. Gerų advokatų turite?
traffix.lt