18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
AlytusĮdomu
2019 Kovo 24d.
4

„Maisto bankas“: geriausias visų laikų pavasario rezultatas

titlePavasario „Maisto banko“ akcija daugiausia vyko prekybos tinkluose „Iki“, „Lidl“, „Maxima“ „Rimi“, iš viso šalyje 473, o Alytaus mieste - 10 parduotuvių

„Maisto banko” pavasario akcija pasižymėjo dideliu aktyvumu. Akcijos savanoriai suskaičiavo, kad maisto Lietuvoje buvo aukota 140 tūkst. 423 kartus, o tai – labai aukštas aktyvumas, viršytas net praėjusį rudenį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtos akcijos rekordas, tiesa, vidutiniškai paaukoto maisto vertė šiek tiek mažesnė už rudeninę (3,41 Eur).

Nepasiturinčiųjų maitinimui savanoriai per 2 dienas 74-iose Lietuvos vietovėse surinko 479 tūkst. eurų vertės 415 tūkst. įvairių ilgai negendančių maisto produktų, o tai yra geriausias visų laikų pavasario „Maisto banko“ akcijų rezultatas.

„Maisto banko“ akcija daugiausia vyko prekybos tinkluose „Iki“, „Lidl“, „Maxima“ „Rimi“, iš viso šalyje 473, o Alytaus mieste - 10 parduotuvių.

Surinktas maistas (daugiausia makaronai, įvairios kruopos, aliejus, miltai) iki Velykų pasieks nepasiturinčias šeimas ir socialines įstaigas, taip pat bus paliktas rezervas naudoti vaikų vasaros stovyklų maitinimui ir padėti krizės ištiktoms atokiau gyvenančioms šeimoms.

Nespėję sudalyvauti „Maisto banko“ akcijoje 2 eurų auką nepasiturinčių maitinimui gali skirti skambindami tel. 1343.


Komentarai

4
Komentuoti
Ra.2019-04-03
Tai ir buvo pretekstas, priežastis, pakeisti vadovą ? Na suprantama, pabuvo premjiero patarėju, tai ir nusipelnė. Ar tai gerai ? Nuo komunistų niekuo NEsiskiria , šiandienos sistema.
Ar ne?2019-03-26
Paaukojom ir prekybos centrams ir jų skurstantiems vadams.
Nuomonė2019-03-25
Mano nuomone ar ne paradoksas, - ES skiria paramą maisto produktais gyvenantiems žemiau skurdo ribos, gyvenantys žemiau skurdo ribos aukoja dar labiau skurstantiems, o tuo tarpu skelbiama, kad "Už 6,4 mln. eurų rengiamasi rekonstruoti Užsieniečių registracijos centrą Pabradėje." Štai taip...
Kestutis2019-03-24
Vaikai ismaldos mokinami jau dabar prasyti tegul valdzia pragivenimo lygi kelia
traffix.lt