6 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 3d.
AlytusSportas
2019 Kovo 23d.
0

Finalo ketverto kovas šeimininkai vainikavo bronza

titleAlytaus „Dzūkijos“ tinklinio komanda

Alytuje surengtame Lietuvos vyrų tinklinio čempionato 1-osios lygos finalo ketverto kovas iškovodama bronzą baigė vietos „Dzūkijos“ komanda.

Žaidžiančiojo trenerio Ryčio Jakučionio auklėtiniai pusfinalyje 2:3 nusileido Kauno „Marito“. Kitame pusfinalyje Klaipėdos universitetas 1:3 pralaimėjo „Joniškio baldams-Vidrenai". Pastarieji finale 3:0 nugalėjo kauniečius ir pelnė auksą, o mažojo finalo kovoje susitiko uostamiesčio atstovai ir alytiškiai. Finalo ketverto turnyro šeimininkai laimėjo 3:0 ir iškovojo bronzos medalius.

Prizinė vieta nudžiugino Alytaus tinklininkų sirgalius, tačiau tiek jie, tiek patys sportininkai šiemet neslėpė minčių ir apie pagrindinį trofėjų. Išties, jeigu „Dzūkija” būtų laimėjusi pusfinalį ir dėl aukso sutikusi šį sezoną abu kartus (3:2) įveiktus joniškiečius, finalas galėjo tapti mažiau nuspėjamas, nei nutiko jame susirungus „Joniškio baldams-Vidrenai" ir Kauno „Marito“ tinklininkams.

Kaip „Dzūkija“ I lygoje,  bronzą Lietuvos čempionate laimėjo ir jaunimas. Artūro Sidaro auklėtiniai nugalėjo Vilnių, Kauną ir pralaimėjo čempionams tapusiems Marijampolės tinklininkams.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt