1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Kovo 22d.
1

Alytaus pusmaratonio startas į Dainų slėnį negrįš

titleAlytaus pusmaratonio ir kitų masinių bėgimų Dzūkijos sostinėje eentuziastas ir dalyvis Š. KlėgerisAlytausgidas.lt nuotr.

Alytuje pristatytas masinio bėgimo renginių planas 2019 ir 2020 metams.

Masinio bėgimo renginius pristatė Alytaus pusmaratonio dalyvis ir šios renginio entuziastas Šarūnas Klėgeris su talkininkais Tomu Būdeliu ir Povilu Tamulynu.

„Registracija vos tik paskelbta, tačiau aktyvumas – jaučiamas“, - nebloga sezono pradžia džiaugėsi Š. Klėgeris, kuris patvirtino, kad pusmaratonio starto ir finišo vieta į Dainų slėnį negrįš, dalyvių patogumui išliks Rotušės aikštėje. Tiesa, neatmetama versija, kad ateityje startas ir finišas būtų miesto stadione.

Be pusmaratonio bėgimo entuziastai šiemet turės galimybių Alytuje prasibėgti ir naktiniame bėgime, planuojamas triatlonas, taip pat kiti masiniai renginiai.

Į Alytų atvykstančiam triatlono turnyrui alytiškiai talkins, o pagrindiniai sezono renginiai bus septyni.

7 - tiek užsienio šalių dalyvių jau buvo dalyvavę Alytaus pusmaratonyje, dar daugiau užsieniečių, ypatingai iš Lenkijos, bus laukiama šiemet rugpjūčio 25 dieną.

Šiemet dalyvio marškinėlius galės turėti ir žiūrovai.

Alytaus pusmaratonio trasa, jos distancija, šiemet bus sertifikuota pirmą kartą.

Penktasis pusmaratonis turės savo medalį, o „Prasibėgam“ judėjimo inicijuoti bėgimo renginiai Alytuje šiemet bus sujungti į bendrą medalį. Sudalyvavę visuose sezono renginiuose visus apdovanojimus galės susijungti į vieną.


Komentarai

1
Komentuoti
algis2019-03-27
dainu sleny dabar buna ralis ir trasa prasid
eda nuo silo g
traffix.lt