17 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
112Transportas
2019 Kovo 22d.
2

Ieškomas avariją sukėlęs juodos spalvos automobilis

titleNuotraukų galerijaTies Alytaus arena susidūrė automobilis „Toyota Land Cruiser“ (nuotraukoje) ir nežinomas juodos spalvos automobilis. Jis sukdamas į kairę pusę, kliudė prieš Naujoji-Raudonkalnio-Žuvinto g. sankryžą sustojusią „Toyot1“ ir ją apgadino

Alytuje, Žuvinto gatvėje, ties Alytaus arena, susidūrė automobilis „Toyota Land Cruiser“ ir nežinomas, iš įvykio vietos nežinoma kryptimi nuskubėjęs juodos spalvos automobilis. Jis sukdamas į kairę pusę, kliudė prieš Naujoji-Raudonkalnio-Žuvinto g. sankryžą sustojusią „Toyotą“ ir ją apgadino.

Kviečiami atsiliepti šio, kovo 19 dienos, eismo įvykio kaltininkai arba asmenys, apie 9 val. 22 min. matę avariją ir galintys suteikti tyrimui reikšmingos informacijos.

Informuoti Alytaus apskr. VPK Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės tyrėją Kristiną Vaišnoraitę tel. +370 700 65658, el. paštu [email protected]  arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Gintaras2019-03-22
Alytiškiui> ir kur gi tamstele nuotraukose matai į kairę sukusį automobilį? Stovi apgadinta TLC ir mokomasis, nieko dėtas, automobilis.
Alytiškis2019-03-22
Tai gi yra nuotraukos,yra matau ir numeriai paslėpti,tai juk policijai vieni juokai surasti kaltininką
traffix.lt