17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
Verslas
2019 Kovo 19d.
0

SEB bankas Alytuje šiemet sukurs 30 naujų darbo vietų

titleNuotraukų galerijaAlytaus miesto sav. nuotr.

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius apsilankė Konsultacijų centre, kuris įkurtas SEB banko padalinyje Alytuje. Šiame centre šiemet planuojama sukurti tris dešimtis papildomų darbo vietų.

Alytaus klientų aptarnavimo skyriaus patalpose naujos darbo vietos jau yra įrengtos ir  pradėta darbuotojų atranka.

„Šio centro atsiradimą Alytuje vertinu labai teigiamai, kadangi tai  - 30 naujų darbo vietų, kuriose dirba daug alytiškių, taip pat ne tik merginos, bet ir vaikinai. Šis pavyzdys parodo, kad ir įvairios institucijos dirbančios šalies mastu regionų centruose gali kurti darbo vietas“,– teigia Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Svarbus banko padalinys

 „Toks Konsultacijų centras tampa svarbiu banko padaliniu, nes vis daugiau klientų pageidauja finansinius klausimus spręsti nevykdami į banko skyrių. Į šį padalinį mes žiūrime kaip į kompetencijų centrą, nes čia dirbantys specialistai padeda išspręsti ne tik neatidėliotinus klausimus, pavyzdžiui, blokuoja kliento pamestą kortelę, bet ir teikia konsultacijas įvairiais finansiniais klausimais. Žinoma, reikiamos žinios yra kaupiamos palaipsniui, todėl mes pirmiausia ieškome tokių darbuotojų, kurie yra empatiški, moka klausytis žmonių ir siekia mokytis“, – sako SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis. 

SEB banko paslaugų centras Alytuje

  • SEB banko paslaugų centras Alytuje
  • SEB banko paslaugų centras Alytuje
  • SEB banko paslaugų centras Alytuje

Iš viso Konsultacijų centre Vilniuje ir naujai įkurtame jo padalinyje Alytuje šiuo metu dirba daugiau nei 100 specialistų. Konsultacijų centro darbuotojai su klientais bendrauja telefonu ir „Skype“ programėle, taip pat atsako į e. laiškus ir interneto banko užklaustas, bendrauja „Facebook“ paskyroje.

SEB bankas pernai organizuotuose rinkimuose „Geidžiamiausias darbdavys 2018“ buvo pripažintas geriausiu darbdaviu tarp finansų įmonių. Savo darbuotojams bankas siūlo ne tik konkurencingą atlyginimą – visi bent tris mėnesius banke išdirbę darbuotojai apdraudžiami papildomu sveikatos draudimu, išdirbusiems bent metus papildomai kaupiama pensija trečios pakopos pensijų fonde, o išdirbusiems penkerius metus kasmet suteikiamos papildomos 5 darbo dienų trukmės mokamos atostogos, kt.

Nauji darbuotojai – laukiami

Konsultacijų centre jau dirba 14 darbuotojų, tačiau ieškoma ir dar šešiolikos naujų kolegų. Kaip pabrėžia banko atstovas, yra laukiami ir didelės darbo patirties dar nespėję sukaupti, tačiau motyvuoti kandidatai, tarp jų ir mokslus bebaigiantys studentai. Pageidaujama, kad kandidatai mokėtų anglų ir (arba) rusų kalbas, turėtų aukštesnįjį, aukštąjį išsilavinimą arba studijuotų paskutiniuose kursuose.

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius  vizito metu susipažino ne tik su centro aplinka, bet taip pat ir su čia dirbančiais darbuotojais.

Centre jau dirbančios Gintarė ir Neringa yra vilnietės, tačiau gyventi į Dzūkiją jas atviliojo vyrai. „Darbas šiame centre mums labai patinka. Kasdien stengiamės, kad klientai būtų patenkinti gauta informacija. Visada tobulėjame, nes tobulėja ir banko paslaugos. Stengiamės į visus klausimus atsakyti, kad klientui nereiktų eiti pačiam į skyrių. Taip pat labai reikia būti atidžiam  ir tikrinti informaciją – darbas čia tikrai atsakingas“,– teigia Gintarė.

                      Alytiškę Agnę Konsultacijų centras įdarbino iškart po studijų. „Mane maloniai nustebino darbo pakalbis. Kalbėjome ne apie tai, ką esu baigusi ar dirbusi, bet apie vertybes, požiūrį kaip spręsčiau tam tikras situacijas ir kt. Dirbant čia reikia turėti ne tik reikalingą išsilavinimą, bet ir tam tikras charakterio savybes“,– pasakoja Agnė.

Darbo aprašymų ir motyvacinio laiškų bankas laukia iki kovo 29 dienos. Išsamiau ČIA


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje