4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Dzūkija112Politika
2019 Kovo 18d.
0

Rinkimų stebėtojai ir pranešėjai aktyviai rinko 112

title

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė informavo apie Lietuvos savivaldybių rinkimų antrojo (merų) turo dieną komisariato teritorijoje užfiksuotus galimus pažeidimus.

112 numerį aktyviausiai rinko rinkimų stebėtojai ir pranešėjai.

Kovo 18 d. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Makniūnų rinkimų apylinkėje ir Ryliškių rinkimų apylinkėje buvo galimai balsuota už asmenis, kurie yra išvykę iš Lietuvos.

Kovo 17 d. apie 9 val. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad neblaivūs vyrai iš parduotuvės nuėjo balsuoti, kvietėjas įtaria, kad vyrai gavo kažkokios naudos.

Kovo 17 d. apie 10 val. 50 min. Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., prie rinkimų apylinkės stovi kompanija žmonių, pranešėjas įtaria, kad bus paperkami žmonės.

Kovo 17 d. apie 11 val. 30 min. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad asmuo, įtariama, papirkinėja rinkėjus (užeina su asmenimis į vidų, po to asmenys išeina su pirkiniais).

Alytaus apskr. VPK gautas Alytaus r., Pivašiūnų sen. Mikalavo k. rinkimų stebėtojo pranešimas, kad po kaimus (Venciūnai, Butrimonys, Pivašiūnai) važinėja „Volvo“ markės automobilis ir, įtariama, agituoja žmones balsuoti.

Kovo 17 d. apie 14 val. Alytaus r., Pivašiūnų sen., pranešėjas informavo, kad stovi apie 10 automobilių, kurie visi vienu metu buvo nuvažiavę balsuoti į Jurgelionių apylinkę. Pranešėjas įtaria, kad asmenys galėjo būti papirkti.

Kovo 17 d. apie 8 val. 45 min. Lazdijuose, Vilniaus g., pranešta, kad į rinkimų apylinkę ateina balsuoti neblaivūs gyventojai, o komisijos nariai ir kiti nereaguoja.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas stebėtojo (g. 1965 m.) pranešimas, kad jį įžeidinėja viešoje vietoje kitas stebėtojas.

Kovo 17 d. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas stebėtojo (g. 1960 m.) pranešimas, kad kitas stebėtojas rinkimų salėje neleido sulaikyti neblaivios moters, atėjusios balsuoti.

Kovo 17 d. apie 12 val. 25 min. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad yra papirkinėjami rinkėjų balsai Teizų kultūros namuose vykstančiuose rinkimuose.

Kovo 17 d. apie 17 val. 30 min. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK buvo gautas Aštriosios Kirsnos rinkimų apylinkės pirmininkės pranešimas, kad buvo atvežti asmenys balsuoti.

Kovo 17 d. apie 17 val. 40 min. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK buvo gautas pranešimas, kad Kučiūnų rinkimų apylinkėje, vienas iš rinkimų stebėtojų, trukdo kitiems dirbti.

Kovo 16 d. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad rinkėjas galimai balsavo namuose pakartotiniame balsavime rinkimuose į Lazdijų rajono savivaldybės mero postą, kai teisės balsuoti namuose neturi. Pranešimas nepasitvirtino.

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Prienų r., Veiverių sen., Skriaudžių k. miesto centre, netoli bažnyčios, prie autobusų sustojimo yra iškabinti merų kandidatų plakatai.

Kovo 17 d. apie 14 val. 50 min. Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK buvo gautas pranešimas, kad Krivilių rinkiminėje apylinkėje stebėtojas bandė sulaikyti, įtariama, neblaivų pilietį, kuris galėjo būti papirktas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt