-7 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VideoreportažaiAlytusAktualijosPolitika
2019 Kovo 18d.
8

G. Daukšys: „Prisidėsiu prie gerų darbų Alytui“ (©️ VIDEOINTERVIU)

titleNuotraukų galerijaG. Daukšys su savo politiniais partneriais Algimantu Norkeliūnu, Tomu Pačėsu ir Laura RadzevičiūteAlytausgidas.lt nuotr.

„Po muštynių kumščiais nemosikuojama“, - mėgstama sakyti Rusijoje, šis posakis prigijęs ir Lietuvoje.

„Po muštynių kūlokais nesimaskatuok...“, - paprašė skaitytojas Kestutis D., taip kreipdamasis į judėjimo „Už Alytų“ lyderį savivaldos rinkimuose Gediminą Daukšį. Šis, nors ir prarijęs karčią pralaimėjimo piliulę, tačiau neprarasdamas kone firmine kampanijos metu tapusios šypsenos, prakalbo apie „Sigito Leonavičiaus atveją ir filmukus, kur jauni žmonės parklupdyti“, visa tai pavadino „nelabai švarių dalykų“ naudojimu, o po to pridūrė, kad „mūšiuose visos priemonės – įmanomos“. Tokiu pasakymu buvęs „Už Alytų“ kandidatas į merus buvo sąžiningas – prieš pirmąjį Alytaus miesto mero rinkimų etapą jo paties atstovaujamo judėjimo taikyta nuomonės formavimo taktika sėkmingai suveikė prieš tuomečiu favoritu ir pagrindiniu konkurentulaikytą Česlovą Daugėlą. Tačiau panašu, kad riebių „pletkų“ kūrimas, jų skleidimas nesuveikė prieš antrojo turo konkurentą Nerijų Cesiulį, nors jo rinkėjams „nubaidyti“ buvo naudojamos ir „specialiosios priemonės“, tokios, kaip „socdemų judai“ ir kt.

„Svarbiausias dalykas - nejuodininti oponentų. Žmonės patys atsirenka, kas yra kas. Cesiulio štabas neatsakė tuo pačiu Dzūkijos TV ir komandai, dėl to išlošė“, - pakomentavo mūsų portalo Youtube kanalo žiūrovas.

Prisipažinęs, kad nėra rinkiminių kovų ekspertas, patvirtinęs, jog klaidų rinkimuose padarė, G. Daukšys džiaugėsi, kad už jį antrame ture balsavo dukart daugiau žmonių, nei pirmame. Ar kandidatuos po ketverių metų, buvęs kandidatas teigė dar nežinąs, tačiau teigė, kad per ateinančią kadenciją miesto taryboje prisidės prie gerų darbų Alytui.

G. Daukšys miesto taryboje anksčiau atstovavo liberalams, trumpą laiką buvo ir jų deleguotas vicemeras. Po pasitraukimo iš šio posto, liberalų gretų ir aktyviosios politikos jis rūpinosi savo šeimos verslo, kuris veikia šaldytų maisto produktų gamybos sektoriuje, plėtra, taip pat tapo Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentu, vienu iš Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ savininkų bei buvo išrinktas į Lietuvos futbolo federacijos viceprezidento postą.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

8
Komentuoti
Simona ,Stebina2019-03-27
toks Daukšys,dabar neva prisidės prie gerų darbų Alytui,kur anksčiau jis buvo,turbūt dabar taiko į pavaduotojus ar administracijos direktoriaus postą ,ne duok dieve,jo Alytiškiai nenori matyti .
Juzė2019-03-25
kiek dar šitos nevykėlių nuotraukos pykins alytiškius,juk merą jau turime!
JR2019-03-21
Turim Alytuje keletą stadionų o Dainava neturi kur žaisti net penkerias sezono pradžios rungtynes žaisime svetimose aikštėse, kaip šitą suprasti ūkiškas žmogau, remontus tur būt anksčiau reikėjo daryti.
nu nu2019-03-20
Per rinkimus snekejo, kad tvarkytis reikia ukiskai o stadionas Dzukijos mokyklos kur issinuomaves Dauksys bage paskesti siukslese.
ha2019-03-20
Trys nykstukai ir snieguole.
Pykina2019-03-20
šie veikėjai ,o vienas net akina,senukams namo laikas.
geriau2019-03-19
apsikuopkit stadiono patvorius prie IKI..,viceprezidente,atsiprašant...
Tai kad jau yra meras 2019-03-18
O gerus darbus galima bent kokius dirbti, kad ir senelių globoje, bent kur...
traffix.lt