5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusAktualijosPolitika
2019 Kovo 18d.
7

Naujasis Alytaus miesto meras: „Kai taip kreipiatės, pats dar netikiu...“

titleNuotraukų galerijaNaujasis Alytaus miesto meras – N. Cesiulis (nuotraukoje stovi trečias iš kairės)Alytausgidas.lt nuotr.

Naujasis Alytaus miesto meras – Nerijus Cesiulis. „Kai jūs taip kreipiatės į mane, aš pats tuo dar netikiu“, - po pergalės kovose dėl Dzūkijos sostinės vadovo posto Alytausgidas.lt TV sakė rinkimų laimėtojas.

Pasak N. Cesiulio, už kurį balsavo 10 tūks. 151  rinkėjų (58,64 proc.) iš 17 tūkst. 399 savo pilietinę valią pareiškusių alytiškių.

XXI amžiuje jauniausiu Alytaus meru tapsiantis N. Cesiulis neslėpė, kad antrame ture tikėjosi laimėti dar didesne persvara.

Pono Nerijaus teigimu, jo ir socialdemokratų komandos pergalę lėmė tai, kad jie „nemelavo, konkurentų nejuodino ir nuoširdžiai dirbo“.

„Tai – jau istorija. Miestiečiai puikiai įvertino“, - prisiminti politinių oponentų šmeižto akcijų prisiminti nepanoro būsimasis Alytaus miesto meras, tiesa, patikslino, kad į vietos televizijos laidą, kurioje buvo „prausiamas“ už akių net nebuvo pakviestas. „Manau, kad tai yra negražu“, - kalbėjo rinkimų laimėtojas, savo partiečių Šarūno Miliausko ir Irenos Sedleckaitės jam mestus kaltinimus pavadinęs „nuomonėmis“, į kurias galės atsakyti ir smulkmeniškai.

„Mes esame kitos kartos politikai, norime keisti miestą ir nenorime, kad būtų taip, kaip anksčiau“, - tašką nešvariai rinkiminių batalijų pusei padėjo būsimasis meras, kuriam iškart po rezultatų paskelbimo buvo primintos vadinamosios juodosios technologijos.

Kaip po pralaimėjimo teigė buvęs N. Cesiulio konkurentas Gediminas Daukšys, konkurentai „naudojo nelabai švarius dalykus – Sigito Leonavičiaus atveju, filmukus, kur jauni žmonės parklupdyti“, - detalizavo judėjimo „Už Alytų“ vedlys savivaldybių ir tiesioginiuose merų rinkimuose. Tiesa, teigiama, kad antiekologinėmis veikomis apkaltinto S. Leonavičiaus ir prie automobilio parklupdyto T. Pačėso istorijų pateikimu į viešumą rūpinosi ne rinkimus laimėjęs kandidatas ar jo atstovaujama partija.

N. Cesiulis, nors ir nesureikšmina oponentų „pilto purvo“, tvirtina, kad dėl galimybių miesto valdyme dalyvauti ir judėjimui „Už Alytų“, spręs ne tik su 6-iais tarybos socialdemokratais, tačiau ir su kitais, iš anksto galimai daugumos koalicijai pritarusiais partneriais – 4-iais konservatoriais, 3-is piliečiais, 3-imis valstiečiais ir viena liberale.

Bet kuriuo atveju, kokia bus galutinė valdančioji koalicija, be jos suformavimo N. Cesiulis tarp nemažiau svarbių artimiausių darbų vardija administracijos formavimą, savivalybės darbų inventorizavimą bei pokalbius su kiekvienu Rotušės darbuotoju.

Kol kas nepatvirtintais duomenimis, naujasis  Alytaus miesto meras N. Cesiulis ir miesto tarybos nariai prisieks posėdyje, kuris planuojamas balandžio 12 dieną.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
Palaikau2019-03-19
Tik,kad nepadaryti klaidos pasirenkant pavaduotojus,administracijos vadovą,rinktis tik jaunus energingus gabius žmones.
to juo2019-03-18
uzuojauta tamstai
juo2019-03-18
Merą išrinko patį blogiausia
Fvjjk2019-03-18
Pats būsi tik Krasnicko sekretorius o meras ponas Krasnickas
Taip2019-03-18
Naująjį merą palaikė tik 10 000 rinkėjų. Daugumai vienodai rodo, nes mato, kad pokyčių dar teks palaukt.
Nuomonė2019-03-18
Mano nuomone, - šiuo atveju iš dviejų blogybių teko pasirinkti vieną.
Pilietis2019-03-18
teks priprasti
traffix.lt