-1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Kovo 16d.
7

Treneris iš Norvegijos prie „Dainavos“ komandų vairo debiutavo pergale (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaAlytaus futbolo akademijos „Dainava“ vyriausiųjų žaidėjų komanda su jos naujuoju treneriu K. D. Ronningstad (nuotraukoje stovi antras iš kairės) Domanto Aleksyno nuotraukos

4:2 – tokiu rezultatu Alytaus futbolo akademijos „Dainava” U-19 komanda įveikė Kauno žalgiriečius. Tai buvo Lietuvos jaunių elitinės lygos pirmosios rungtynės.

„Pergalė pirmose sezono rungtynėse – labai svarbi“, - džiaugėsi naujasis vyr. treneris Kim Ronningstad. Specialistui iš Norvegijos apsiprasti Alytuje padeda FA „Dainava“ komandas trejetą metų iš eilės iki elitinių lygų medalių atvedantys Povilas Baliukonis ir Nerijus Bartkevičius. Jų treniruojami akademikai po 1-ojo kėlinio su SM „Tauru-Kauno Žalgiriu” buvo priekyje 1:0, antroje susitikimo dalyje savo pranašumą užaugino iki 4:0, tiesa, po pajėgiausių žaidėjų keitimų praleido 2 įvarčius ir sezoną pradėjo pergale 4:2.

2 dainaviškių įvarčius  pelnė Alanas Marčiukaitis (43 ir 68 min.), po vieną - kapitonas Emanuelis Puzakinas (57 min.) ir  Saulius Dzidzevičius (62 min.). FA „Dainava“ U-19 komandos vartuose debiutavo Rokas Kandratavičius. Be minėtų žaidėjų starto 11-uke taip pat žaidė Naglis Paliušis (po patirtos traumos 29 min. pakeitė Dominykas Mickevičius), Mykolas Golekas (Herkus Biekša), Erikas Jatkauskas, Vakaris Kalėda, Nedas Labukas, Adolis Strež, Gustas Zabita, žaidimo laiko taip pat gavo Rytis Dusevičius ir Tomas Matusevičius.

„Su kiekviena diena Alytuje jaučiuosi vis  geriau“, - po pirmosios oficialios pergalės naujoje karjeros stotelėje Dzūkijos sostinėje kalbėjo specialistas iš Norvegijos, po savaitės darbą su Alytaus futbolo komandomis pratęsiantis jau prie pagrindinės ekipos vairo, kai naujojo sezono pasirodymą LFF I lygoje pradės DFK „Dainava“. Ją žaidžiant namuose pamatysime gegužę. Tuo tarpu FA „Dainava“ sezono starte net tris rungtynes iš eilės žais palaikoma savų sirgalių.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
Geras2019-03-17
Čia buvo ne LFF Pirmos lygos rungtynės, o Elitinės U-19 lygos pirmosios rungtynės, t.y. žaidė iki 19 mertų turintys vaikinukai. Jauskit skirtumą.
čia yra taip2019-03-17
kas moka tas ir muziką užsakinėja o kas? mes žinome.
Visaziniui nepavyduolis2019-03-17
Siaip tai manau pats gal nelabai smegenu turi... beja, cia nera pavydas, paskaityk atidziau, ka rasiau, as dziaugiuosi pergal, o savo isvedziojimus pasilik sau...As palaikau futbola ir sergu uz ji, tik nesiputok, o objektyviau parasyk, nes mes norime zinoti tiesa, kas dedasi viduje, kokia sudetis ir t.t ... mums idomu ir svarbu, o ne tiktai rasyti kai laimite, mums idomus ir pralaimejimai, nes be ju nebus ir pergaliu... Daugiau objektyvumu, tiesos, mes norime zinoti daugiau, o ne tik tada kai laimi...
Sekmes vyrukams...
Žiniuonems pavyduoliams2019-03-17
Jūs kaip rašot komentatoriai apie 5-0 ir 3-0 tai išsiaiškinkite ar tai buvo oficialios rungtynės. Besmegenų reikia būti sakant, kad kontrolinės rungtynės debiutas, gal dar treniruočių tarpusavio žaidimus irgi į debiutus įtraukti?
O čia vyko oficialios rungtynės, tikras debiutas.
Lauksim debiuto pagrindinėje vyrų komandoje.
Info2019-03-16
Apgailetina, kuomet rasoma tik apie pergales, o patirti pralaimejimai nutylimi. Ne tokia zurnalistika isivaizduoju...
Nu2019-03-16
Dkelbia tik pergales, senas triukas.
as2019-03-16
Saunuoliai, nebloga perale, tik nelabai suprantu as trenerio debiutas nesiskaite kai pralaimejo 5-0 ir 3-0?
traffix.lt