-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūraJaunimas
2019 Kovo 15d.
2

Išrinkti 7-ojo AARVGDK nugalėtojai (NUGALĖJO M. JEZEPČIKAITĖ IR GRUPĖ VELVET. ©️ VIDEOĮRAŠAS)

title

7 kartą šiemet rengiamas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkursas (AARVGDK) į finalą atrinko daugiau nei tuziną atlikėjų ir/ar jų grupių.

Kolektyvų atrankoje geriausią įvertinimą gavo „Velvet“, o solistų grupėje – Martyna Jezepčikaitė. Be jų į finalą pateko grupės „Feels“, „0 duomenų“, „Lucid“, Saulė ir Uosis ir Ugnė Stražnickaitė, taip pat Greta Jarmalavičiūtė, Lukrecija Kliučinskaitė, Aistė Jakaitė, Vakaris Žiūkas, Aistė Rocevičiūtė, Kamilė Rėkutė ir Dolita Kazlauskaitė.

ATNAUJINTA

Finalą pradės G. Jarmalavičiūtė, po to – grupės „Lucid“, „Feels“.

Trankesnius ritmus vėl keis A. Jakaitė, vėliau – Saulė ir Uosis, M. Jezepčikaitė, A. Rocevičiūtė ir L. Kliučinskaitė.

Po vokalistų muzikuos grupė „Velvet“, ją scenoje keis kiti solistai, taip pat grupė „0 duomenų“ ir svečiai „Jazz do it“.

Kaip ir atrankoje, solistų ir grupių pasirodymai bus vertinami atskirai, o kategorijų nugalėtojai laimės po nemokamą savo dainos įrašą Vilniuje, Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabriko garso įrašų studijoje, kur dirba iš Alytaus kilęs garso režisierius Mantas Tamulionis. Šį prizą įsteigė buvęs A. Ramanausko-Vanago gimnazijos abiturientas Saulius Ivoška. Jis sutiko dirbti ir konkurso dalyvių vertinimo komisijoje, kurioje kompaniją palaikė aktorė Andra Kavaliauskaitė ir dainininkė Asta Pilypaitė.

Konkursą pradėjusi G. Jarmalavičiūtė ne tik dainavo, tačiau ir grojo ukulele.

„Lucid“ su frontmene vokaliste ir mergina būgnininke grojo senąjį roką.

„Feels“ muzikavo didžiausia sudėtimi, kaip septetas, o be užtikrinto vokalo taip pat turėjo smuiką.

Grupes pakeitė vokalistė A. Jakaitė, kuri dainavimo mokėsi Kaune.

Penktieji ant scenos užlipę Saulė Blažaitytė ir Uosis Nojus Galkevičius buvo pirmieji, dainavę ne angliškai, o lietuviškai.

M. Jezepčikaitė pateisino šių metų solistų atrankos lyderės statusą, sužavėjo ypatingu vokaliniu pasirodymu. „Dainuodama aš jaučiu galybę jausmų, tai - ne tik džiaugsmas, tai gali būti ir neapykanta, pyktis. Mano dainuojamos dainos yra būdas tuos jausmus išreikšti ir aš tikiuosi, kad jūs irgi tai pajausit", - savo muzikinį įkvėpimą įvardijo Martyna.

A. Rocevičiūtė pasižymėjo ne tik įsimintina balade, tačiau ir ant scenos dainuodama basa.

L. Kliučinskaitė AARVGDK sudalyvavo 3 kartą. Kokybiškai dainavusi mergina pasirodė su daline (instrumentalo) fonograma.

Tarsi konkurso nugalėtoja buvo sutikta grupė „Velvet“: Tadas Gudzinevičius, Matas Krugelis, Tomas Simanavičius, Mykolas Zablackas ir vokalistė S. Blažaitytė. Šis kvintetas, kaip Saulė su Uosiu Nojumi Galkevičiumi, dainavo lietuviškai.

Domantė Kazlauskaitė, naudodamasi daline intrumentalo ir pritariamųjų vokalistų fonograma, bei pasitelkusi 4 šokėjas, Domantė atliko pasaulinį šlagerį - grupės ABBA dainą „Mama mia!".

Prie pianino iš pradžių sėdęs V. Žiūkas savo pasirodymui taip pat pasitelkė dalinę fonogramą, o taip pat vizualizacijas ir dainos tekstą ekrane.
„Savo kūrybos dainos fonogramą ir paruošti ją tinkamam atlikimui nusprendžiau likus dviem savaitėm iki konkurso", - prisipažino Vakaris.

Originalų pasirodymą surengė tirolietiškai dainuoti mėginusi U. Stražnickaitė, pasitelkusi 8 jaunuosius aktorius, vaidinusius operos chorą.

K. Rėkutė buvo viena iš nedaugelio konkursančių, taip pat dainavusi lietuviškai ir... basa.

Konkursinę dalį baigė grupė „0 duomenų“, iš anksto apie save nepateikusi jokios informacijos. Grupė dainą atliko savo gimtąja kalba.

AARVGDK renginio svečių teisėmis grojo praėjusių metų konkurso nugalėtoja grupė „Jazz do it“.

2019 m. grupių konkurso nugalėtoja buvo paskelbta „Velvet“, antrą vietą užėmė Saulės Blažaitytės ir Uosio Nojaus Galkevičiaus duetas, trečia liko grupė „Feels“.

Solistų kategorijoje laimėjo M. Jezepčikaitė, aplenkusi laureatais tapusius Aistę Jakaitę ir Vakarį Žiūką.


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Alytausgidas.lt2019-03-15
https://www.youtube.com/watch?v=-iDWpMKIY1I
JO2019-03-15
TAI KODĖL IKI PABAIGOS NEGALIMA PAŽIŪRĖT KAS LAIMĖJO???? ĮDOMIAI ČIA
traffix.lt