5 c Alytus
Trečiadienis, Vasario 26d.
112
2019 Kovo 15d.
0

Daugiausia galimų pažeidimų Dzūkijoje užfiksuota Lazdijuose

titleAntrasis merų rinkimų turas vyks sekmadienį, kovo 17-ąją, nuo 7 iki 20 val. Nuo pirmojo iki pastarojo turo Dzūkijoje užfiksuota daug galimų pažeidimų, dėl kurių kreiptsi į policijąAlytausgidas.lt asociatyvi nuotr.

Antrasis merų rinkimų turas vyks sekmadienį, kovo 17-ąją, nuo 7 iki 20 val. Nuo pirmojo iki pastarojo turo Dzūkijoje užfiksuota daug galimų pažeidimų, dėl kurių kreiptasi į policiją. Į Alytaus vyriausiąjį policijos komiariatą kreipėsi ne tik asmenys, tačiau ir organizacijos, o tarp jų - ir Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija.

Kovo 14 d. apie 16 val. 55 min. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad nuo Seirijų link Alytaus važiuoja trys automobiliai: „Mitsubischi Space Star“, „Opel Zafira“ ir „Toyota RAV4“, kurie, įtariama, veža rinkėjus į Alytaus miesto savivaldybės rinkiminę apylinkę.

Kovo 14 d. apie 10 val. 10 min. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK pranešė praeivis, kad Lazdijų m., Nepriklausomybės aikštėje, ne pagal stovėjimo būdą kaip nurodo ženklas, stovi automobilis „Peugeot“ su agitaciniu plakatu. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl KET pažeidimo.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad Lazdijuose, automobiliu „Volvo“ vežiojami rinkėjai. Atvykus minėtu adresu ir patikrinus buvusius asmenis, paaiškėjo, kad jie atvyko kitu tikslu ir tądien rinkimuose nedalyvavo.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad Lazdijuose, Vilniaus g., prie prekybos centro, iš automobilio asmenys, įtariama, papirkinėja ir siūlo balsuoti už konkretų asmenį. Pareiškėjas pareiškimą rašyti atsisakė.

Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK šalia Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato, Varėnoje, Vytauto g.,  stebėtoją (g. 1953 m.) žodžiu užgauliojo trys asmenys. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Kovo 14 d. apie 9 val. 30 min. išankstinių rinkimų į savivaldybių merus metu, prie Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato, esančio Varėnoje, Vytauto g., rinkimų stebėtojui nepažįstamas vyriškis, pateikė informaciją, kad automobiliu „VW Passat“ atvažiavo balsuoti du įtartini vyriškiai, kurie, įtariama, yra papirkti.

Lazdijuose po nakties apgadintas vieno kandidato agitacinio stendo tentas (jis apipaišytas). Įvykis tiriamas.

Kovo 12 d. gautas pranešimas, kad kovo 8 d. Lazdijuose, Kauno g., kavinėje, vienos partijos atstovas į Lazdijų rajono savivaldybės merus, įtariama, galėjo papirkinėti rinkėjus.

Kovo 8 d. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas visuomeninio rinkimų komiteto atstovo skundas, dėl nustatytų reikalavimų politinės reklamos žymėjimui politinės kampanijos laikotarpiu nesilaikymo.

Kovo 8 d. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas visuomeninio rinkimų komiteto atstovo skundas, kad  vasarį vienos partijos išplatintame informaciniame leidinyje gausu nežymėtos politinės reklamos, skleidžiamos siekiant paveikti rinkėjų valią balsuoti.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas iš Vyriausiosios rinkimų komisijos, kad po Veisiejų miestelį ir aplinkui galimai važinėja šeši juodi „džipai“, dalija rinkėjams saldainius, alkoholį, ragina žmones balsuoti, siūlosi žmones nuvežti ir parvežti.

Kovo 7 d. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas dėl nežymėtos politinės reklamos. Aplinkybes aiškinasi policija.

Alytaus apskr. VPK gautas LR Vyriausiosios rinkimų komisijos raštas kad kovo 3 d. prie parduotuvės galimai buvo papirkinėjami rinkėjų balsai. Neoficialiai duomenimis, už vieną balsą buvo siūloma po 15 eurų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt