10 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
Verslas
2019 Kovo 14d.
1

Plečiama „Alita“ turės daugiau sandėlių ir pilstymo linijų, jos bus atkeltos iš „Stumbro“

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Apie „Stumbro“ dalies gamybos iškėlimo iš Kauno į „Alitą“ pradžią buvo skelbiama 2018 m. ir ankstesniai metais, pagaliau prasideda realūs veiksmai, o tai reiškia, kad į Miškininkų gatvę I Alytuje jau šiemet bus perkelta dalis sandėlių ir pilstymo linijų.

Kartu su dalimi sandėlių ir gamybos linijų į „Alitą“ iš „Stumbro“ ketinama perkelti ir dalį darbo vietų.

Iš dabartinių 139 darbuotojų Kauno gamykloje numatoma palikti 80, 46 dabrbo vietos kuriamos Alytuje. Bendrovė teigia, kad jas pirmiausiai siūlys užimti dabartiniams „Stumbro“ darbuotojams.

Nors planuojama sudaryti sąlygas gyventi Kaune ir dirbti Alytuje, norima organizuoti darbuotojų vežimą bei pagal galimybes sudaryti palankų darbo grafiką, Alytausgidas.lt šaltinių žiniomis, pageidavusiųjų į darbą važinėti iš Kauno į Alytų asmenų skaičius pastaruoju metu sumažėjo ženkliai. Tai gali būti siejama su tuo, kad Dzūkijos sostinėje panašūs specialistai uždirba mažiau nei Kaune.

„Stumbrą“ valdo tie patys savininkai, kaip ir „Alitą“, tad mažesnės gamybinės išlaidos galės padidinti produkcijos pelningumą.

Gamybos kaštai Alytuje pigesni ne tik dėl mažesnių algų, tačiau ir mažesnių nekilnojamojo turto kainų, mokesčių už jį, taip pat dėl patogesnio transportavimo, didesnių erdvių, kurių „Stumbre", veikiančiame prie Kauno autobusų stoties, nebuvo.

„Alitą“, „Stumbrą“, „Anykščių vynas“ ir „Guberniją“ Šiauliuose valdo bendrovė „MV group production“. Keturiose gamyklose dirba 540 žmonių, veikia 20 gamybos linijų.

 


Komentarai

1
Komentuoti
Valius2019-03-18
tai kad sitoj alkoholiku gamykloj baisu dirbti, valdzia darbe su promilėm,ant galvu sklendes meto
traffix.lt