17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2019 Kovo 14d.
3

„Raguvilė“ teigia besinaudojanti tik legaliais sąvartynais (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaNelegalus sąvartynas Alytaus mieste, tarp Pramonės rajono ir Pramonės parkoAlytausgidas.lt skaityto nuotr.

 „Norime pranešti apie savavališką sąvartyną“, - su tokia informacija ir nuotraukomis kreipėsi skaitytojas, pridėjęs ir geografinę nuorodą į naują „sąvartyną“ Alytaus miesto teritorijoje tarp Pramonės rajono ir Pramonės parko, netoli Gamybos, Meistrų ir Verslo gatvių.

Pasak skaitytojų, „keletą kartų pastebėjome, jog atvežamos medžių, kelmų, padangų atliekos ir kitos šiukšlės, jos verčiamos šioje vietoje ir yra nuolat kaupiamos.

Pranešėjas patikslino, kad atliekas vežantis automobilis pažymėtas Alytaus miesto gatves tvarkančios įmonės ženklu.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo miesto gatves prižiūrinčios bendrovės „Raguvilė“ direktoriaus pavaduotoja Birutė Mikalauskienė, skaitytojo laiške minėtų šiukšlių, tokių, kaip padangos ir kt., įmonė į nurodytą vietą neveža, o atliekos yra „galimai atvežamos Alytaus gyventojų“, o kaip to įrodymą įmonė mūsų redakcijai atsiuntė nuotraukas, kuriose galimai matosi, kad šiukšlės į nelegalų „sąvartyną“ yra atvežamos ne specialia, o lengvąja transporto priemone.

„Prašome jūsų pagalbos paviešinant šį faktą. Galbūt ir mieste sušluojamas purvo atliekas taip pat čia atveš?“, - teiravosi skaitytojas.

Anot „Raguvilės“ vadovo pavaduotojos, Alytaus miesto gatvių valymo atliekas (sąšlavas, lapus, biologiškai suyrančias atliekas) priduodame į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą, žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę.  

O kaip dėl medienos atliekų?

B. Mikalauskienės teigimu, Alytaus miesto savivaldybės užsakymu, buvo surenkamos kalėdinės eglutės, šakos ir panaši menkavertė mediena, kuri, susikaupus didesniam kiekiui yra sumalama kaip biokuras. Eglučių ir kita panaši medienos žaliava šiemet Alytaus mieste nebuvo malama, kadangi supirkėjams tapo nepatraukli nukritus biokuro kainoms.

ATNAUJINTA

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) specialistai mūsų portalą informavo, kad situacija jiems yra žinoma. Aplinkosaugininkai yra pradėję tyrimą, kuris šiuo metu dar nėra pasibaigęs.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
R2019-11-29
Alytui buvusioi medvilneji legalus Brazausko savartynas
Nu2019-03-14
Seka Leonavičiaus takais.
nemelagis2019-03-14
http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/smardina-nelegalus-savartynas-1478581/
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė