-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Kovo 13d.
0

Ištiesė gerumo ranką – suteiks paramą aklai alytiškei

titleNuotraukų galerija

Tarptautinę moterų solidarumo dienąs pasauliniam tinklui priklausantis Alytaus „Lions“ moterų klubas pakvietė solidarizuotis ištiesiant gerumo ranką aklai alytiškei mergaitei Urtei.

Renginį atidarė klubo prezidentė Rita Sabaitė ir viceprezidentė Rasa Urbanavičienė. Prezidentė dėkojo susirinkusiems už supratimą ir atjautą kito skausmui.

„Lions“ narės pakvietė alytiškius ne tik praleisti gražų vakarą klausantis dainų, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo - kokybiškesnio Urtės mokymosi proceso.

Vakare dalyvavo Dzūkijos „Lions“ vyrų, Druskininkų „Lions“ moterų klubo bei „Zonta“ nariai. Į pirmąjį klubo renginį, palaikyti šios gražios iniciatyvos, atvyko garbingi svečiai iš Paryžiaus „Lions“ klubo.

Už šią gražią draugystę moterys dėkojo buvusiai alytiškei, dabartinei paryžietei, labai veikliai asmenybei, Druskininkų „Lions“ moterų klubo narei Violetai Petkevičienei.

Gegužės pabaigoje beveik visas Alytaus „Lions“ moterų klubas vyksta į Prancūziją, kur bus pasirašyta tarp klubų bendradarbiavimo sutartis.

Visi bilietai į šį renginį buvo išparduoti.

Žiūrovai klausėsi tarptautinės atlikėjų komandos atliekamų dainų, kuriai vadovauja VDU muzikos akademijos profesorės Audronė Eitmanavičiūtė ir Sabina Martinaitytė.

Urtė gimė sveika ir pažino pasaulį kaip dauguma vaikų – matydama. Tačiau būdama ketverių metų susirgo vėjaraupiais. Dėl ligos buvo patirtos komplikacijos, dėl ko negrįžtamai pažeisti regos nervai ir visam laikui prarastas regėjimas. Tačiau tai nesutrukdė šiai veržliai mergaitei džiaugtis gyvenimu ir priimti visą naują patirtį atvira širdimi. Šiuo metu Urtė jau paauglė ir mokosi pagal standartinę švietimo programą kaip ir daugelis jos bendraamžių, tačiau tam, kad mokymosi procesas būtų kokybiškesnis yra reikalinga specializuota kompiuterinė mokymosi programa ir naujas kompiuteris.

Būtent šiam tikslui ir bus skiriamos renginio metu už bilietus surinktos lėšos.

Dekui rėmėjams: UAB „Pagalba ligoniui“, UAB „Taurus miškas“, nuotykių parko „Tarzanija“ ir restorano-viešbučio „Dzūkijos dvaras“ šeimininkams, UAB „Altreklama“, įmonei „Gayara“, kineziterapijos centrui „Jauskis geriau“, Druskininkų „Snow arenai“, Alytaus grožio salonui „Siciliana“, kosmetologijos centrui „Svaja“, Druskininkų reabilitacijos centrui „Upa“.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt