8 c Alytus
Šeštadienis, Gegužės 25d.
DzūkijaAktualijos
2019 Kovo 11d.
0

Dėmesio: karinės pratybos Alytuje, Lazdijuose, Simne ir Šeštokuose

titleNuotraukų galerija

Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas informuoja,  kad Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų 2-oji bataliono kovinė grupė iki kovo 22 dienomis vykdo pratybas Alytaus mieste ir apskrityje.

Vykdomi taktiniai veiksmai. Veiksmų zona apima įvairias miestų ir rajonų teritorijas, infrastruktūros dalis. Veiksmai vyksta tamsiu ir šviesiu paros metu. Pratybų metu, dienos metu, naudojamos imitacinės garsinės priemonės.

Miesto gatvėmis, laikantis aplinkosaugos reikalavimų, nedarant žalos aplinkai ir kelių paviršiams, juda vikšrinė ir ratinė technika bei vyksta karių judėjimas pėsčiomis.

Kartu su Lietuvos kariais šiose pratybose treniruojasi Policijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovai. Taip pat pratybose dalyvauja ligoninių personalas ir Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Budinčias Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgas sudaro dvi batalionų kovinės grupės, sustiprintos Karinių oro pajėgų, Specialiųjų pajėgų ir logistinės paramos elementais.

Pirmosios kovinės grupės pagrindą sudaro Algirdo batalionas, antrosios – Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas.

Kovinėms užduotims vykdyti suformuoti bataliono dydžio kariniai vienetai savo sudėtyje turi manevrinius ir žvalgybos vienetus, ugnies paramos, kovinio aprūpinimo, oro gynybos, inžinerinius ir kitus pajėgumus.

Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgos yra pasirengusios reaguoti nedelsiant ir panaudoti kovinę galią siekiant užkirsti kelią priešiškų jėgų veiksmams šalies teritorijoje taikos metu, atsakyti į nekonvencinio karo grėsmes.  Paraleliai pratybos vyksta Lazdijų, Simno ir Šeštokų teritorijose.

Birutės ulonų batalionas užtikrina, kad pratybų metu nebus žalojama augmenija, teršiama aplinka. Pastebėjus karių padarytą žalą, prašome nedelsiant pranešti  telefonu 8 686 80335.

Fotogalerija


Booking.com

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt