2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Kovo 12d.
0

Auksiniam scenos kryžiui nominuota Alytaus teatralė

titleNuotraukų galerijaA. Kavaliauskaitė

„Auksiniam scenos kryžiui“ už monospektaklį „Seen“ nominuota Alytaus miesto teatro aktorė ir režisierė Andra Kavaliauskaitė.

„Labai gera ir netikėta. Gera, kad mes esam pastebėti su tokiu spektakliu, kuris neša tokią stiprią žinią. Šis spektaklis jaukinasi publiką ir kiekvieną kartą auga. Nežinia, kiek jis dar užaugs“, - kalba režisierė Andra Kavaliauskaitė.

Monospektaklis „Seen“ kalba apie valgymo sutrikimus, kūno kultą, itin gajų šiandien, nemeilę sau, abejingumą esančiam šalia ir išsikerojusias mūsų visuomenėje patyčias. Spektaklis sukurtas remiantis tikromis istorijomis, kurios suplaukia į vieną herojės Ūlos patirtį ir nepalieka abejingų.

Menininkė atrinkta ir pristatyta „Auksinių scenos kryžių“ debiuto/jaunojo menininko kategorijoje. Kartu su ja dėl geriausiojo vardo varžosi kiti du režisieriai: Gildas Aleksa, nominuotas už spektaklių „Otelas“ ir „Zygfridas“ režisūrą. Beje, Alytaus teatre šis menininkas sukūrė spektaklį „Kitų žmonių gyvenimas yra kitų žmonių gyvenimas“  bei Antanas Obcarskas, už spektaklio „Voicekas“ režisūrą.

Tai - pirmas kartas Alytaus miesto teatro istorijoje, kai mūsų teatro žmogus yra nominuotas šiam apdovanojimui“, - džiaugiasi teatro direktorė Inesa Pilvelytė. Apdovanoti 2018 metų profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijomis buvo pateiktas rekordinis pasiūlymų skaičius – 104.

Apdovanojimų ceremonijoje, kovo 29 d. valstybiniame Šiaulių dramos teatre bus įteikta 17 profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijų: 16 atminimo ženklų „Auksiniai scenos kryžiai“ ir Boriso Dauguviečio auskaras.

A. Kavaliauskaitės „Seen“ dabar keliauja po Lietuvą, o balandžio 16 d. monospektaklį busgalima pamatyti Alytaus miesto teatre.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt