17 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
AlytusTransportas
2019 Kovo 12d.
3

Šalia Jotvingių gimnazijos – dvi naujos stotelės

titleNuotraukų galerijaStotelės šalia Jotvingių gimnazijos (AMS nuotr )

Sudvajų gatvėje šalia Jotvingių gimnazijos įrengtos dvi naujos viešojo transporto stotelės.  Praeitą savaitę vykusiame Saugaus eismo komisijos išvažiuojamajame posėdyje nuspręsta įrengti dar ir papildomą perėją bei nutiesti nuo stotelės takelį iki jos. Perėja bus įrengta per mėnesį. Be to, komisija nusprendė šioje gatvės atkarpoje sumažinti ir greitį.  

„Tikimės, jog šioje gatvės vietoje padidės eismo saugumas, o papildomos patogesnės stotelės paskatins moksleivius naudotis viešuoju transportu“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Neseniai baigtas tvarkyti ir Jotvingių gimnazijos kiemas: atnaujinta aikštė, naikinant laiptus, pakloti nauji šaligatviai, pritaikyti universaliems poreikiams.

Ateityje Sudvajų gatvės laukia pokyčiai. Jau rengiamas techninis gatvės rekonstrukcijos projektas, todėl, racionaliai naudojant lėšas, kol kas šioms stotelėms įvažos neįrengtos. Sudvajų gatvėje taip pat planuojama įrengti dvi žiedines sankryžas sankirtoje ties Kepyklos gatve ir sankirtoje su Likiškėlių ir Kernavės gatvėmis.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Dobilas2019-03-13
Marius ir Rolkis tikrai teisūs - čia pradžiamokslis
Marius2019-03-13
Stotelė kuri sustabdys visus ;)
Rolkis2019-03-13
Tai jei darote autobusų stoteles,tai padarykite jas su autobuso įvažiavimu į stotelę,dabar autobusas sustos važiuojamojoje juostoje ir trukdys eismui,tai į ką čia panašu dabar,ką ponai išminčiai
traffix.lt