8 c Alytus
Šeštadienis, Gegužės 25d.
Sportas
2019 Kovo 12d.
1

Europos čempionatui rinktinės rengiasi Alytuje

titleNuotraukų galerija

Alytus – geriausia sportinio šaudymo stovyklų Lietuvoje, o galbūt ir Baltijos šalyse. Tai tvirtina Dzūkijos sostinėje Europos čempionatui Osijeke (Kroatija) besirengiantys Lietuvos ir Latvijos šauliai, šaudantys pneumatiniais ginklais.

„Alytuje labai tinka tai, kad galime koncentruotis tik į sportą. Čia – kelios šaudyklos, šiuolaikinė rezultatų sumavimo technika, baseinas, sporto salė, viešbutis“, - pasirengimo Europos pirmenybėms sąlygomis Alytuje džiaugėsi Latvijos rinktinių treneris Vilnis Celmiņš, neužmiršęs paminėti ir puikaus pasirinkimo, kainos bei kokybės santykio ir maitinant sportininkus.

Kovo 16-28 dienomis Kroatijoje varžysis 12 Latvijos sportininkų, Lietuvos rinktinei atstovaus 10, tarp jų – ir alytiškiai: šaudant pistoletu – Kęstutis Bilius, o šautuvo rungtyje – Karolis Girulis bei Jūratė Česynaitė. Be šių alytiškių Lietuvos suaugusiųjų rinktinę Europos čempionate sudarys ir Jakaterina Ždanova.

Osijeke Lietuvos jaunimo sudėtyje dalyvaus ir alytiškė Ugnė Vaickelionytė.

Jaunimo rinktinės gretose Kroatijoje taip pat šaudys Karol Belevič, Justina Jančiulevičiūtė, Gintautas Pucilauskas, Greta Ramonaite bei Greta ir Gabrielė Rankelytės.

Fotogalerija


Booking.com

Komentarai

1
jonas2019-03-13
šaunuolė Ugnytė
traffix.lt