19 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
Videoreportažai
2019 Kovo 12d.
10

A. Truncė neatvyko, debatai virto interviu su A. Vrubliausku (VIDEOĮRAŠAS)

title

Į LRT radijo ir televizijos surengtus debatus neatvykus valstiečiui Aurimui Truncei, renginio formatas buvo skubiai pakeistas į interviu su jo konkurentu, ilgamečiu Alytaus rajono meru, konservatoriumi Algirdu Vrubliausku.

Ilgametis rajono vadovas pripažino debatų vedėjo Audriaus Matonio teiginį, kad jis ir A. Truncė yra labiau panašūs, nei skirtingi kandidatai.

A. Matoniui ir Agnei Skamarakaitei klausinėti A. Vrubliauską padėjo ir Alytaus miesto tarybos narys Saulius Janulevičius, teiravęsis apie auto-moto trasos įrengimo Alytaus rajone perspektyvas. S. Janulevičius taip pat pastebėjo, kad rajono savivaldybė jaunimui finansuos vairuotojų teisių įsigijimą.

Daug laiko buvo skiriama socialiniam Alytaus rajono gyventojų aprūpinimui. Bibliotekos sąlėje buvusi rinkėja dėkojo už galimybę rajone praustis, skalbtis nemokamai. A. Vrubliauskas patvirtino, kad tokių  žmonių buvo apie 3 tūkst.

ATNAUJINAMA

Gyventojų Alytaus rajone daugės. Gera žinia pasidalino naujos kadencijos siekiantis meras, pastebintis, kad vyksta vidinė migracija - vis daugiau žmonių gyventi į Alytaus rajoną, priemiestį, sodų bendrijas keliasi iš Alytaus miesto.

A. Vrubliauską taip pat džiugina mažėjanti bedarbystė, kuri per pastaruosius 3 metus susitraukė beveik trečdaliu.

Gerą dinamiką meras mato ir smulkių verslų sektoriuje, kur veikiama pagal verslo liudijimus ir pan.

Iki 1 tūkst. naujų darbo vietų - tiek tikisi meras, vedantis derybas su stambiu investuotoju, kuris, pasak jo, renkasi geriausią vietą teritorijoje tarp Kaišiadorių ir Alytaus rajonų. Prie Nemunaičio taip pat laukiama investuotojų.

Meras darbus norėti tęsti darbus, gerinti situaciją medicinos, sveikatos apsaugos srityje.

A. Vrubliauskas tęsia pažadą, duotą prezidentei Daliai Grybauskaitei, dėl to, kad rajono vaikams nereikėtų globos namų, o globa būtų teikiama vietos šeimose.

Darbai laukia ir švietimo, vaikų ugdymo srityje, o gera žinia čia, kad nebūtų uždaryta nė viena renovuota mokykla. 

A. Vrubliauskas priminė, kad esant reikalui bus finansuojamos mokytojų kelionės į rajono mokyklas.

Debatų pabaigoje LRT žurnalistai dar kartą priminė, kad į pokalbį A. Truncė buvo kviestas, tačiau neatvyko, o dėl kokių priežasčių - nepaaiškindamas.

 


Naujausios žinios

Komentarai

10
Komentuoti
Rajonas2019-03-15
Truncė pagiriotas, stipriai buvo
arturas2019-03-13
Šaunuolis gerb. A.Vrubliauskas! turėtų būti ir pavyzdys ir būsimam Alytaus miesto merui.
Teodora2019-03-13
Nabagas pamislino, kad labai jau išryškės, kokis jis slabnas. Macyc, del to ir neatejo. Būnanc meru gi sveikatos reikia.
Gintaras2019-03-12
Per ilgai, oi per ilgai Vrubliauskas rajono mero poste užsibuvo. bet... kol kas nesimato tinkamos alternatyvos. Truncė būtų ženkliai prastesnis pasirinkimas.
LAIMA2019-03-12
net gėda už neatvykusį kandidatą...gal jis ir į darbą taip atvyks....???? Manau, kad rajono gyventojai padarys tinkamas išvadas. Vrubliauskas vertas tapti meru.
puiku2019-03-12
Tik uz Algirda !!!!!!!!!
nora2019-03-12
Kitų negali būti,tik Vrubliauskas.
Čia tai vadovas2019-03-12
Ką jūs, Ponai... A. Vrubliausko iškalba, laikysena, reakcija, situacijų išmanymas. Tai žmogus suradęs savo vietą. Pagarba. Už Vrubliauską. Be diskusijų.
Aldona2019-03-12
Rinkimų į savivaldybių tarybas II turas rajone, atrodo, įvyko jau šiandien.....
Jore2019-03-12
Truncei iki Vrubliausko ,kaip y menuly.
traffix.lt

Susiję straipsniai