1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Kovo 9d.
0

Lietuvos aerobinės gimnastikos varžybose Alytuje išdalinta per 200 medalių

titleNuotraukų galerija

Alytaus arenoje surengtas Alytaus miesto aerobinės gimnastikos atvirasis čempionatas sporto ir rekreacijos centro (SRC) taurei laimėti ir 2019 metų Lietuvos aerobinės gimnastikos nacionalinės lygos pirmenybės.

Sportininkų, komandų ir medalių gausa

Renginyje dalyvavo per 500 sportininkų, 27 komandos iš Alytaus, Jonavos, Kauno, Kauno rajono, Klaipėdos, Lazdijų, Molėtų, Prienų, Veisiejų ir Visagino.

Varžybų metu sportininkai varžėsi vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse, vienetų, mišrių porų, trejetų, penketų bei šokio aerobikos rungtyse.

Pratimus vertino 17 teisėjų, sudarančių 2 teisėjų brigadas. Dalyviai buvo vertinami pagal privalomosios programos atlikimą, sudėtingumo elementus, meistriškumą, artistiškumą ir aikštelės ploto panaudojimą.

Apdovanojimų ceremonijos metų buvo išdalinti 205 medaliai prizininkams ir SRC įsteigtos taurės sportininkams, kurie savo amžiaus grupėje pasiekė aukščiausią rezultatą.

Alytaus SRC „Šaulė gym“ komandai atstovavo 39 sportininkės.

SRC „Šaulė gym“ (trenerė Loreta Spitrytė) rezultatai:

I vieta (V1 GR)

Kotryna Banytė, Vanesa Kerevičiūtė, Aleksandra Mikelaitytė, Patricija Rulytė, Samanta Ruminaitė

I vieta (J2 AD)

Smiltė Babiliūtė, Ugnė Baliūnaitė, Kamilė Klimaitė, Greta Mališauskaitė, Ieva Valaikaitė, Viltė Verseckaitė

III vieta (J1 GR)

Agota Bytautaitė, Vaiva Danisevičiūtė, Paulina Senūtaitė, Miglė Stepanavičiūtė, Kamilė Urbanavičiūtė

Iškilmingame varžybų atidaryme sveikinimo žodį tarė Lietuvos aerobinės gimnastikos federacijos prezidentė Roma Aleksandravičienė, už pagalbą organizuojant šiuos čempionatus padėkas įteikė Alytaus SRC direktoriui Tomui Stupuriui, Alytaus miesto savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojui Adomui Andrušaičiui, SSK „Šaulė gym“ prezidentei Gitanai Vitkauskienei ir Alytaus SRC  ir SSK „Šaulė gym“ trenerei, varžybų direktorei L.Spitrytei.  Federacijos prezidentė džiaugėsi, jog aerobinės gimnastikos čempionatai Alytuje rengiami jau ketvirtus metus iš eilės.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt