12 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 24d.
2019 Kovo 8d.
28

N. Cesiulis: „Susitariame dirbti Alytaus žmonėms!" (DĖL BENDRO DARBO SUTARĖ 5 POLITINĖS JĖGOS)

title

Tikėjimas ir pasitikėjimas. Žinojimas, kad Alytus gali geriau ir noras tą pagrįsti realiais darbais. Tai  pagrindinės vertybės, kurių pagrindu šią savaitę Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus miesto skyrius, nelaukdamas rinkimų antrojo turo rezultatų, susitarė dėl bendrų darbų valdančiojoje daugumoje.

Socialdemokratai su kandidatu į miesto merus Nerijumi Cesiuliu, sulaukusiu didelio rinkėjų palaikymo, sutarė pasitvirtinti bendrų darbų sąrašą ir prioritetus ateinantiems ketveriems metams su dar keturiomis politinėmis jėgomis, laimėjusiomis mandatus į miesto tarybą, ir dirbti miesto labui.

„Daugelis išreiškė palaikymą ir norą dirbti kartu. Sėdome prie bendro stalo ir aptarėme, ką turime daryti, kad patenkintume rinkėjų lūkesčius. Bendrai dirbti sutarė net šešiolika tarybos narių. Tikime, kad darbas bus konstruktyvus, produktyvus, be politinių intrigų.

Suprasdami, kad partijoms ir rinkimų komitetams tenka ypatinga politinė atsakomybė už miesto stabilumą, norime pradėti dirbti kaip įmanoma greičiau. Be to, tikimės, kad matant daugumos sudėtį, alytiškiams bus lengviau apsispręsti už ką balsuoti kovo 17 dieną vyksiančiame antrajame mero rinkimų ture.

Įvertindami, kad Alytaus miesto tarybą sudarys net aštuonios politinės partijos ir rinkimų komitetai, norime užbėgti už akių galimam politiniam chaosui ir destruktyviam elgesiui. Susitardami dėl bendro darbo pasisakome už dalykišką Alytaus gyventojų problemų sprendimą, pradėtų darbų tęstinumą ir miesto konkurencingumo kūrimą“, - sako N. Cesiulis.

Tad dėl bendro darbo būsimoje taryboje susitarė Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai – N. Cesiulis, Edmundas Čečėta, Laima Vincė Kirkliauskienė, Jurgis Krasnickas ir Valerijus Vencius, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovai – Vytas Jezepčikas, Andrius Jučas, Šarūnas Klėgeris ir Povilas Labukas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai – Saulius Bitinas, Valdas Račkauskas ir Skaistė Ulčickaitė, „Alytaus piliečių“ atstovai – Valė Gibienė, Vytautas Jastremskas ir Vilija Ramanauskienė bei Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovė Nijolė Makštutienė.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDP Alytaus skyriaus rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 2019/03/08-1


Komentarai

28
Justas 2019-03-17
Malonu kad laimejo naujas meras senas mentu irštva nevaldys Alytaus mieste švogerių kraštas
Su tokia koalicija2019-03-13
ne Alytaus žmonės jums rūpi. Tai ir arkliui aišku.
as2019-03-12
Va jai uz Dauksio zmona tai tikrai buciau balsaves, nes ta moteriske ir laiko visa Dauksio versla savo rankose o Dauksys tik su banditeliais vaiksto po miesta ir dideli futbolo zinova vaidina, o jo desine ranka buves plikiu gaujos vadeiva.

Pasišikot, socdemai,2019-03-12
visą kadenciją buvę opozicijoje, kritikavę dabartinę valdžią dėl blogų sprendimų miestui, jo žmonėms, pasikvietėte juos ,,dirbti miesto žmonėms''? Gal jūsų partijos šiknalaižiai ir patikės tokiu falšu, bet dauguma alytiškių tikrai ne. Nuoširdžiai linkiu, kad po ketverių metų miesto taryboje socdemų liktų kaip ir šiandieninėse Kauno ir Vilniaus savivaldybėse - po nulį. Ten žmonės jau atsimerkė. Linkiu atsimerkti ir alytiškiams.
Dovile2019-03-11
Ar galejo Alytiskiai issirinkt dar bukesni mera???. Vaikinas visiskai be gebejimo vadovauti ir priimti sprendimus
Rinkėjas2019-03-11
Ponas Cesiuli,atsipeikėk su kuo susidėdi,dabar tikrai aš ir manio kaimynai balsuosime už Daukšį.
Alytiškis2019-03-11
Tai piliečiai patyrę fiasko, o gaus vėl valdžią? didesnės nesąmonės būt ir negalėjo...
vova2019-03-11
KOMUNISTAS LIEKA KOMUNISTU,.Baisus jie tiek raudonraiksciai.SU VELNIAIS EINA OBUOLIAUT NORS JUOS PRIES TAI SUDAIS DRABSTE.GEDA
Manau2019-03-10
Kad Tomukui nepaeis
Geriausiai bus2019-03-10
jei po rinkimų bus suformuota koalicija be laurų ir krasnickų.
Koalicija turi būti suformuota ne iš partijų ir komitetų, bet iš tarybos narių norinčių ir galinčių dirbti Alytui.
Kas geriau2019-03-10
Keliu klausima kas geriau ar sita koalicija ar dauksys su laura ir chesium? Man atsakymas aiskus, o kaip jums nezinau.
Mhhh2019-03-10
O kas už Daukšio kavojasi ir kas jį valdys, visiems aišku tai mažiau rašinėk , atsirado tado blindos svieto lygintojai.
audrius2019-03-10
bus straipsnis dideliam dienrasty

Viskas tik dar aiškiau2019-03-09
Na štai. Viskas pildosi. Nerijau esi niekas tol kol tau už nugaros stovės ta tarybinių asmenybių publika. O prieš tuos su kuriais nesenai kovojai jau į savo komandą kvietiesi. Jums net savo sielų negaila. Atsimerkit ir savo protu galvokit. Čia yra tik senų žarstytoju, kurie viską deda tik tam kad išliktų, o nedarytų publika.
Jaunas Nerijus senų tarybinių personų įrankis. Viskas aiškiau nei aišku.
Tikiuosi kiti nugalės...
Aurimas2019-03-09
kaip ir visi jis nieko nepadarys pakalbeti ir as moku
Jo2019-03-09
Malačiai, balsuoti tik už Nerijų ir suvienijimą .
jonas2019-03-09
tik cesiulis
siguti2019-03-08
aisku kad už neriju
Alytaus balsas2019-03-08
Nieks netiki tokiais pigiais priešrinkiminiais triukais!- Šendien suformuota koalicija bet kada bus išformuota.Pakankamai gerai senuosius musų politikus pažystam, kad jais tikėtų.
Sigis2019-03-08
Tai kurią pusę man dabar rinktis?
Alytukas2019-03-08
Va ir vėl vagys susiviėnijo. Nežino kaip kovot šitiė klaunai. Cesiulis neblogas jaunas vyras atrodė, bet matau kad jis žodžio neturi. Jaigu su tais nuskriaustaiseis jungesi. Dar ta auka Makštutiėne prisijungė, tai vėl žentukas geriausius Alytaus sklypus vogs. Apgailėtina tarybos dauguma.
Nuoširdžiai patariu2019-03-08
Ačiū už naujieną kvailiams ir ir lengvatikiams - nesu nei vienas, nei kitas.
Nesakau, kad tu esi blogas ar kvailas - tiesiog tave dulkina labiau patyrę, ir tai nėra jokia garbė.
Jei nori dirbti Alytui, pasiimk savo geriausius žmones ir pabandyk susirasti vietą koalicijoje, kurią po rinkimų formuos Gediminas Daukšys. Paskubėk, nes joje nebus jokių Laurų ir jokių Krasnickų.
JUOKINGA2019-03-08
Kai dar meras neisrinktas ir jau kuria "koalicijas" :D nejuokinkit, ar taip nenorima kad nauji zmones ateitu i politika ?
Seni2019-03-08
tie patys vagys renkasi
JR2019-03-08
Gerai, neradau Pačėsos pavardės tai džiugina nebus jovalo gali būti nebloga taryba.
Tomukas2019-03-08
Sakyčiau visai nebloga naujiena
Alytiškis2019-03-08
Nutarė spaudimą rinkėjams padaryt prieš antrą turą. Klausimas ar neišsilakstys koalicija po rinkimų į kitą pusę
jo2019-03-08
Šaunuoliai
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS