12 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 24d.
2019 Kovo 7d.
5

Alytaus rajono konservatoriai ir socialdemokratai dirbs kartu

title

Alytaus rajone oficialiai susitarė bendradarbiauti dvi politinės jėgos: daugiausiai mandatų savivaldybės taryboje gavusi Tėvynės sąjunga – Lietuvos Krikščionys demokratai (TS-LKD) ir Lietuvos socialdemokratų partija (LSPD). 

Kovo 7 d. Alytaus rajono skyrių pirmininkai: TS-LKD Algirdas Vrubliauskas ir LSDP Virgilijus Pranskevičius pasirašė deklaraciją dėl bendro darbo kartu. 

Deklaracijoje pažymima, kad antrame Alytaus rajono savivaldybės mero rinkimų ture socialdemokratai remia Algirdą Vrubliauską.

 „Bendras darbas savivaldybėje su dabartiniais partneriais socialdemokratai parodė, kad galime sutarti dėl principinių dalykų ir suprasti vieni kitus sprendžiant rajono gyventojams svarbius klausimus“, – sakė Alytaus rajono meras, rajono TS-LKD lyderis Algirdas Vrubliauskas.

Pasak jo, konkrečios veikimo kartu sąlygos bus numatytos atskiroje koalicinėje sutartyje ir programoje, kurios bus pasirašytos po antro merų rinkimų turo.

„Kartu sėkmingai dirbame šioje kadencijoje. Ne viską spėjome padaryti. Norime užtikrinti darbų tęstinumą ir ateinančioje kadencijoje. O apie politines pozicijas kol kas nekalbame. Tai darysime po merų rinkimų antro turo“, – sakė LSDP Alytaus rajono skyriaus pirmininkas V. Pranskevičius.

Kovo 3 dieną vykusiuose savivaldos rinkimuose TS-LKD Alytaus rajone gavo 12 mandatų, LSPD – 2.

Antras merų rinkimų turas vyks kovo 17 d.

Politireklama. Bus apmokėta iš TS-LKD Alytaus rajono rinkimų sąskaitos. Užs. nr. 2019/03/07-1


Komentarai

5
Puiku2019-03-08
Rizikinga, bet mano manymu geriausias variantas koks gali būti.
Tikra2019-03-08
tiesa komentatoriau ,kad LSDP išsivertė odą kita puse po Palucko atėjimo,todėl atidžiai stebint rinkėjai dabar turėtų balsuoti už LSD ir Darbo partiją,kurią įkūrė atskilę Kirkilas,A.Butkevičius ir dar keletas,kurie jau treti metai dirba koolicijoje su valstiečiais,o ne taip kaip Paluckininkai(LSDP) išėję į opoziciją su konservatoriais.Todėl reikia balsuoti ,norint ,kad rajone padėtis gerėtų,keistūsi tik už valstietį.
Algirdas2019-03-08
Algirdas - Lietuvos didysis kunigaikštis (1345-1377 m.). Valdė 32 metus. O valstiečiai jo valdymu džiaugėsi.
ok2019-03-07
Viskas cia gerai
ir iki rinkimu sios dvi partijos dirbo kartu
dar darbo partija tikiuosi prisijungs.
tt2019-03-07
Tai kam dar reikėjo balsuoti už LSDP taigi galima buvo iš karto už konservus. Nesąmonė , daugiau niekad už šitą partiją nebalsuosiu ir kitiems rekomenduosiu. Jus man žlugę LSDP.
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS