0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Laisvalaikis ir kultūraSveikata
2019 Kovo 2d.
2

Tarp drąsuolių, įveikusių didžiąją eketę prie Trakų pilies – ir alytiškiai

titleNuotraukų galerija

Prie Trakų pilies plevėsavo Alytaus miesto vėliava. Ją iš Dzūkijos sostinės atsivežė  ledinio vandens entuziastai, tądien dalyvavę išskirtiniame renginyje – didžiosios, net 25 metrų, ledinės eketės plaukimo varžybose Galvės ežere.

Trečią kartą Lietuvos istorijoje organizuotose tokiame renginyje dalyvavo 200 dalyvių, tarp kurių žieminio oro nepabūgę – dalyviai iš Baltarusijos, Lenkijos, Rumunijos ir Vokietijos.

Lygiai prieš trejus metus gimusi idėja šiais metais į Trakuose vykusį renginį pritraukė ir didžiulį būrį žiūrovų. Visi plaukikai buvo apdovanoti ne tik nuostabos pilnais stebėtojų šūksniais, bet ir originaliais medaliais. Greičiausiam dalyviui įveikti 25 metrų eketę prireikė 14,07 sekundės.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“, turintis gilias grūdinimosi tradicijas, ne tik aktyviai prisijungė prie 30 dienų ledinės eketės iššūkio, bet ir išbandė savo jėgas Trakuose.

Pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavo ir keturi alytiškiai: Stasys Barščevičius, Aušra Gaidienė, Vaidotas Lukoševičius ir Laura Vasiliauskienė. Visi startavę dalyviai sėkmingai įveikė distanciją, jokių netikėtumų nebuvo.

Viešos maudynės Alytuje, prie mažojo Dailidės ežerėlio - Kovo 11-ąją dieną, 11 val.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
ona2019-03-03
Nuolat skaitau Alytaus gidą.Alytiškių laimėjimai labai džiugina.Suprantu,kad šiame mieste gyvena puikūs žmonės.
Alytiškis2019-03-03
Šaunu ir malonu matyti sveikuolius su Alytaus veliava ir Trakuose ! Super mergaites Laura ir Aušra , Šaunuoles !
traffix.lt