1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
VideoreportažaiPolitika
2019 Kovo 1d.
10

Kandidatas į Alytaus miesto merus: „Rinkitės ne pagal veidus, pažadus ar ... pletkus“

titleNuotraukų galerija

„Nereikia tų mikrofonų, ateikit arčiau“, - prie savęs kandidatą į Alytaus miesto merus Česlovą Daugėlą pasikvietė alytiškiai, kai susitikime su jais paaiškėjo, kad mikrofonas Rotušės salėje neveikia.

„Rinkitės, kas miestui naudingiausia, o ne pagal veidus, ne pagal pažadus ar ... pletkus“, - už save tiesiogiai neagituodamas kalbėjo rinkimų Alytaus mieste sąrašo nr. 23 „Žinau ir galiu – Česlovas Daugėla“ lyderis.

Pretendentas į Dzūkijos sostinės mero kėdę prisipažino, kad rinkimų kampanija jį išvargino. „Purviniausias rinkimų maratonas per visą Alytaus miesto istoriją“, - tvirtino Č. Daugėla ir dėkojo palaikantiems, kurie užpildė Rotušės pastato didžiąją salę.

Būsimiems tarybos nariams jis linkėjo išmokti ne tik dalintis miesto biudžeto milijonus – „televizijai, futbolui, krepšiniui" – tačiau ir pinigus pritraukti į Alytų. Kandidatas tvirtino, kad jis sugebėjo suvienyti įvairias politines partijas ir netgi pasaulinės krizės metais pritraukė daugiausia investicijų, todėl tiki, jog tai jam pavyks padaryti ir gavus naują rinkėjų mandatą.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš visuomeninio rinkimų komiteto „Žinau ir galiu – Česlovas Daugėla“ (nr. 23) rinkimų sąskaitos. Užs. nr. 2019/03/01/2

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

10
Komentuoti
Neringa2019-03-02
O Česiukas negobšus buvo,dave ir kitiems uždirbt.O kad naivus ir principingas tai ir nukentėjo.Dideliu kąsniu reikia dalintis su "dideliais šulais.
Zina2019-03-02
kiek pažįstu miesto žmonės apsisprendę balsuoti už valstiečių kandidatą S.Bitiną.
Alytiskis2019-03-02
Siulyciau rinkti energinga, j auna ,gal kiek "karstoka" Cesiuli. Alytus turetu apsisresti ir keisti visus tuos buvusius ,kurie "viska zino". Miestui reikia naujo vadovo ,gal kiek ir klystancio,gal turincio per maza patirti ,taciau norincio kazka keisti, dirbti miesto gerovei. Suteikime N.Cesiuliui pasitikejimo kredita ir tuomet bendromis pastangomis keiskime miesta tiek ekonomine tiek ivaizdzio prasme. O "viska zinantys"lai netrukdo ,o padeda dirbti Alytaus miesto gerovei!
vova2019-03-02
Durneliai jus klausot klauno pasaku.pritrauks jis sabvo kisenes nes teismai uz vagimus istustino
Loreta 2019-03-01
Visi dori tik nieko nepadaro ,rinkitès ka norit ,tuoj verksit .o kas liecia Cesiu jam vadovaujant darbai akivaizdziai matesi .
Alytiškė2019-03-01
Taip, Česius geriau už Pačėsą, bet geriausia, kad nebūtų nei Česiaus, nei Pačėsos, yra dorų kandidatų ir be šių...
Fignia2019-03-01
Pasirodei ka zinai, ir ka gali. Ačiū, daugiau nereikia.
Respect2019-03-01
Respect - jautėsi, kad Česiukas pavargęs, bet susitikimas suorganizuotas puikiai - tai kaip lemiamas tritaškis paskutinę sekundę.
Girdėjęs2019-03-01
Kad jis jau pakankamai yra prisidirbęs dirbdamas anksčiau. Ir vėl 'šitaip vertindamas' save, lipa ant to paties grėblio. Tai, mano nuomone jau yra durnystė...
Go2019-03-01
Česius prieš Pačėsus. Kas geriau? Aš renkuosi Česių
traffix.lt