2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaDruskininkaiVerslasSveikata
2019 Kovo 1d.
0

Druskininkų „Upa“ atnaujino pavadinimą ir augina pajamas

titleDauguma centro „Upa“ darbuotojų gyvena Druskininkuose ir aplink miestą esančiose gyvenvietėse, o iš Vilniaus, Kauno, Alytaus papildomai atvyksta konsultuoti patyrę siauresnės specializacijos gydytojai ir kitų sričių specialistai

Poilsio, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos centrą „Upa“ Druskininkuose keičia pavadinimą į „Upa MCT“, o 2019 metus pradeda dirbdama pelningai.

Pavadinimo pokytį lydi ir nauji įmonės valdomo prekės ženklo bruožai. Klientų poreikiai ir pageidavimai padėjo išgryninti dvi centro paslaugų grupes, kurias žymi „UPA Medical“ ir „UPA Medical SPA“ pavadinimai.

Tikimasi, kad atnaujintą pavadinimą bus lengviau surasti Lietuvos Valstybinės ligonių kasos duomenų bazėje renkantis įstaigas, teikiančias kompensuojamas medicininės reabilitacijos paslaugas. Tuo tarpu prekės ženklo pokyčius lėmė ne tik mediciną, tačiau ir poilsį vertinantys klientai, o centro veikla natūraliai pasidalino į dvi paslaugų grupes.

„UPA Medical“ ženklo paslaugos yra orientuotos į medicininę reabilitaciją, sveikatinimą ir gydymą. Pagrindinis dėmesys ir specializacija čia sutelkta žmogaus judamojo ir atramos aparato susirgimų gydymui.

„UPA Medical SPA“ apims platų pasirinkimą poilsiui, sveikatingumui, sanatoriniam gydymui, SPA ir profilaktiniam sveikatos stiprinimui skirtų paslaugų.

Druskininkų turizmo informacijos biuro skelbiamais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, bendras turistų skaičius kurorte auga kasmet ir per pernai metus kilo 2,1 proc. Iš visų atvykstančiųjų 35 proc. sudaro svečiai iš užsienio ir 65 proc. – iš Lietuvos.

Kartu su augančiu lankytojų skaičiumi per tris metus kilo ir įmonės apyvarta: nuo 1 mln. Eur 2016 metais, iki 2.2 mln. Eur 2017-aisiais ir 2.9 mln. Eur 2018 metais. Preliminariais skaičiavimais 2018 metus bendrovė užbaigė pelningai.

Drauge su atvykstančiais klientais išaugo ir darbuotojų skaičius. Atidarymo metu buvo sukurta 70 naujų darbo vietų, o šiuo metu UAB „Upa MCT“ dirba 117 darbuotojų. Praėjusiais metais šoktelėjo ir vidutinis darbuotojų atlyginimas, lenkiantis nemažai įstaigų Druskininkuose.

Dauguma darbuotojų gyvena Druskininkuose ir aplink miestą esančiose gyvenvietėse, o iš Vilniaus, Kauno, Alytaus papildomai atvyksta konsultuoti patyrę siauresnės specializacijos gydytojai ir kitų sričių specialistai.

Į „Upa“ centro statybas bei įrangos įsigijimą investuota virš 10 mln. Eur., iš jų 2,195 mln. – ES struktūrinių fondų parama, 1,45 mln. Eur investavo rizikos kapitalo fondų valdymo įmonė „Practica Capital“, taip pat naudotos bankų bei akcininkų lėšos.

„Upa“ –vienas moderniausių šiaurietiško dizaino medicinos, sveikatinimo ir poilsio SPA centrų Baltijos šalyse, įsikūręs ramioje vietoje pušyne bei turintis vienus aukščiausių „Booking.com“ ir „Tripadvisor.com“ reitingų Druskininkuose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt