1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaPolitika
2019 Kovo 1d.
0

Savivaldos ir tiesioginiai merų rinkimai mirga policijos suvestinėse (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Po kelis įrašus per parą, taip policijos suvestinėse šiemet mirga savivaldos ir tiesioginiai merų rinkimai.

Vasario 28 d. analizuojant socialiniame tinkle pasirodžiusią informaciją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise vienoje iš Alytaus rajono stacionarinės socialinės globos įstaigų.

Vasario 28 d. apie 16 val. 35 min. Lazdijų m., savivaldybių tarybų rinkimų metu, buvo pastebėti trys neblaivūs asmenys, kurie turėjo balsavimo į merus pavyzdį, juos balsuoti galimai atvežė kitas asmuo. Pradėtas aplinkybių patikslinimas.

Vasario 28 d. apie 16 val. 55 min. savivaldybių tarybų rinkimų metu, vykstant išankstiniam balsavimui, vyras (g. 1963 m.) tris asmenis turinčius rinkėjo teisę iš jų gyvenamųjų vietų atvežė į rinkiminę apylinkę Varėnoje, Vytauto g. Jis galimai papirkdamas paveikė jų valią realizuoti savo teisę rinkti savo norimus kandidatus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alytaus apspkrities vyriausiasis policijos komisariatas užfiksavo, kad vasario 27 d. apie 11 val. 35 min. Lazdijuose, Kauno g., gautas pranešimas, kad Lazdijų ligoninėje asmenys galimai vaikšto ir agituoja už ką balsuoti.

Vasario 27 d. apie 20 val. 20 min. Lazdijuose, Vilniaus g., į Lazdijų rajono savivaldybę atėję du neblaivūs asmenys (g. 1972 m. g. 1967 m.), kuriems nustatyta 2.33 prom. 2.56 prom. alkoholio, įžeidinėjo rinkimų komisijos narius.

Vasario 27 d. apie 11 val. 7 min. Varėnoje, Vytauto g., gautas pranešimas, kad vyras galimai atvežė tris asmenis  į rinkiminę apylinkę balsuoti savivaldos rinkimuose.

Ankstesni, su kovo 3-iosios rinkimais susiję, policijos įrašai:

Vasario 25 d. Alytuje, Vilniaus g., po savaitgalio pastebėtas apgadintas reklaminis stendas (stendo dešinysis apatinis kampas nuplėštas) judėjimo „Už Alytų“ reklaminė agitacija su rinkimų į Savivaldybių tarybas kandidato R. Š. nuotrauka. Įvykis tiriamas.

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Krokialaukio sen., Santaikos k., Santaikos g., po nakties apipaišytas reklaminis stendas.

Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Simno sen., Simne, Vytauto g., kieme stovintis reklaminis stendas (priklausantis Tėvynės sąjungai) yra apgadintas (išpaišytas).

Lazdijų rajono Šeštokų seniūnijos Naujosios Kirsnos kaime, Savanorių gatvėje, vasario 1 d. pastebėta, kad apgadintas kandidato į Lazdijų rajono merus reklaminis plakatas.

I Alytuje, Antano Juozapavičiaus g., automobilių aikštelėje, užpurškiant dažais buvo apgadinta kandidato į merus A. V. politinė reklama, priklijuota ant automobilio „Mercedes Benz“.

Butrimonyse (Alytaus r.), Vytauto gatvėje, vasario 2 d . pastebėta aerozoliniais dažais išpaišytas kandidato į Alytaus rajono merus reklaminis plakatas, kabėjęs ant namo sienos.

Įvykių aplinkybės tiriamos.

ATNAUJINTA

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nutarė dėl pažeidimų iš Lazdijų rajono savivaldybės Nr. 24 rinkimų komisijos pašalinti už mero Artūro Margelio rinkimų komandą „Pirmyn“ agitavusią Laimą Stankevičienę. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt