-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusSportasFutbolas
2019 Kovo 1d.
0

DFK „Dainava“ gavo licenciją, tačiau futbolą Alytuje matysime negreit

titleDainaviškiams artimiausiu metu padėti negalės su atgimti vėl mėginančiu „Atlantu“ sutartį pasirašęs, uostamiestyje su kitais alytiškiais V. Lukša ir D. Šernu rungtyniausiantis T. Vitukynas (nuotraukoje - viduryje)Zenono Šilinsko nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) išdavė licenciją Alytaus DFK „Dainava“ klubui rungtyniauti I lygoje. Praėjusiame sezone dainaviškiai iškovojo sidabrą, o nuo aukso ir sugrįžimo į A lygą juos skyrė minutės.

DFK „Dainava“ pasirengimą sezonui pradėjo nuo vadovybės pakeitimo, organizacios direktoriumi tapo anksčiau I lygos komandai iš Alytaus FM „Auska“ vadovavęs Žydrūnas Lukošiūnas. Antrasis žingsnis buvo mėginimas licencijuotis A lygos čempionatui, tačiau iš miesto savivaldybės nesulaukus finansinių garantijų šios idėjos buvo atsisakyta. Licencijuojantis LFF I lygai tarp pirmųjų 7 komandų nepatekta, tačiau antru žingsniu vieta pirmenybėse buvo gauta su dar 6 ekipomis.

DFK „Dainava“ gretas naujam I lygos sezonui rikiuoja treneris iš užsienio – iš Norvegijos atvykęs Kim Ronningstad. Jį sudomino ne tik vietos jaunieji talentai, tačiau ir ankstesnių komandos trenerių nepastebėtų vyresniųjų Alytaus futbolo kartų atstovai, peržiūroje tai pat dalyvaujan žaidėjai iš kitur.

Jau aišku, kad dainaviškiams artimiausiu metu padėti negalės A lygos čempionei „Sūduvai“ paskolintasis Paulius Golubickas, su vėl atgimti mėginančiu „Atlantu“ sutartį pasirašęs, uostamiestyje su alytiškiais Tadu Labuku, Vytautu Lukša ir Darvydu Šernu rungtyniausiantis Titas Vitukynas, iškart po praėjusios sezono pas šio sezono A lygos debiutantą „Panevėžį“ išvyko rezultatyviausias DFK „Dainava“ žaidėjas, legionierius iš Kolumbijos Sebastian Vasquez Gamboa.

DFK „Dainava“ gavo I lygos licenciją, tačiau futbolą Alytuje matysime dar negreit. LFF I lygos pirmenybės tradiciškai prasideda balandžio pradžioje, deja, didžiojo futbolo alytiškiams dar teks palaukti. Kadangi dirbtinės dangos stadiono Dainavos mikrorajone dalis bus remontuojama, o pagrindinis miesto stadionas žaidimui ant natūralios vejos bus tinkamas gegužę, mažiausiai 5 pirmus turus dainaviškiai kovos išvykose.

Kai DFK „Dainava“ grįš rungtyniauti namų aikštėse, bus siekiama, kad varžybos daugiausia vyktų penktadienio vakarą arba iš sekmadienio popietę. Šeštadieniais vyks Lietuvos jaunių elitinės lygos čempionatas, kuriame dvejus metus eilės bronzą iškovoja Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ vyriausiųjų ugdytinių komanda, vadovaujama Nerijaus Bartkevičiaus ir Povilo Baliukonio. Ar DFK „Dainava“ turės ir komandą LFF II lygoje – kol kas neaišku.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt