0 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusŠvietimas
2019 Vasario 28d.
0

Bus skelbiami Alytaus mokyklų, gimnazijos ir lopšelio-darželio direktorių konkursai

titleK. Miliauskas gimnazijai vadovaus iki naujų mokslo metų

Rugsėjo 2-ąją, kai bus renkamasi į naujus mokslo metus, Jotvingių gimnazijai jau nevadovaus ilgametis vadovas Kęstutis Miliauskas.

Nuo 1986 metais prie 9-osios mokyklos vairo stojęs direktorius šią švietimo įstaigą 2000 m. atvedė iki gimnazijos statuso, tiesa, prieš tai, nuo 1997 iki 2000 m., eidamas miesto savivaldybės mero pavaduotojo pareigas.

Jotvingių gimnazijos vadovą K. Miliauską Alytaus miesto taryba sutiko atleisti jam pačiam prašant. Darbo sutartis su direktoriumi bus nutraukta rugpjūčio 30 dieną, tą dieną jam bus išmokėtas darbo užmokestis, piniginę kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas ir 5 mėnesių jo vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka.

Pirmosios vadybinės kategorijos švietimo svecialistą, buvusį Lietuvos gimnazijų asociacijos vadovą, Lietuvos švietimo tarybos narį bus nelengva pakeisti, tačiau dar nepaskelbus konkurso, pretendentai jau pradedami vardinti, o tarp jų – ir dabartiniai kitų miesto švietimo įstaigų vadovai.

Alytaus miesto savivaldybės artimiausiu metu skelbs ne tik Jotvingių gimnazijos direktoriaus konkursą, tačiau ieškos ir naujų vadovų kitoms mokymo įstaigoms, tarp jų – vienam lopšeliui-darželiui („Boružėlė“) ir net 4 mokykloms – Dailės, Senamiesčio pradinei, Suaugusiųjų ir jaunimo bei Vidzgirio pagrindinei.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt