4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraŠvietimas
2019 Vasario 28d.
2

Bibliotekos filialas iš darželio kelsis į progimnaziją (ATNAUJINTA)

titleLikiškėlių progimnazijoje veiks bibliotekos Vidzgirio filialasAlytausgidas.lt nuotr.

Nuo 2011 metų „Volungėlės“ lopšelyje-darželyje veikusi vaikų biblioteka iš Volungės g. 25 bus iškelta.

Alytaus miesto taryba pritarė, kad Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialas nuo kovo 1 dienos pradės kraustynes į Likiškėlių progimnaziją (buv. 12-oji mokykla).

Progimnazija iki šio sprendimo turėjo nenaudojamų patalpų, o „Volungėlei“ kaip tik jų trūko siekiant įsirengti muzikos, dailės, gamtamokslinio-ekologinio ugdymo klases ir tokiu būdu pagerinti ugdymosi sąlygas lopšelį-darželį lankantiems vaikams.

Filialas darželyje naudojosi 137,22 kv. m plotu. Progimnazijos patalpose Likiškėlių g. 12 bibliotekai atiteks daugiau ploto – beveik 22 kv. m., jame –  trys klasės, tualetas ir koridorius.

ATNAUJINTA

Kaip patikslino bibliotekos vadovė Giedrė Bulgakovienė, nors bibliotekai naujos patalpos skirtos nuo kovo 1 dienos, tačiau perkėlimas į progimnaziją vyks vėliau, po patalpų remonto ir pritaikymo bibliotekai. Kol vyks šie darbai, planuojama kelis mėnesius, Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo skaitytojai dar bus aptarnaujami „Volungėlėje“.


Komentarai

2
Komentuoti
dėl aptarnavimo2019-02-28
Kol kas bibliotekos lankytojai bus aptarnaujami įprastoje vietoje.Nes šiandien paskirtas patalpas dar reikės suremontuoti ir kitaip pritaikyti bibliotekos veiklai ir tik paskui perkelti.Apie bet kokius pasikeitimus bus atskira informacija
i2019-02-28
Tai kur rytoj eiti - jau į naują? Galėtumėt konkrečiai parašyti apie lankytojų aptarnavimą, juk tikriausiai neperkraustys per 1 dieną. O tas didesnis plotas - tikrai 22 kv.m:)?
traffix.lt