1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Vasario 23d.
0

Alytus–Lietuvos kultūros sostinė paskelbė ženklo ir stiliaus konkursą

title

Paskelbltas Alytaus – 2022-ųjų metų Lietuvos kultūros sostinės – logotipo ir stiliaus knygos kūrimo konkursas.

„Jau turime puikų sukurtą ir plėtojamą „Alytus-myliu“ ženklą, kuris garsus visoje Lietuvoje ir tapo daugiau nei logotipu. Kultūros sostinės ženklo konkursas taps tikrai smagiu iššūkiu visiems, mylintiems Alytų “, – teigia miesto savivaldybės administracijos komunikacijos skyriaus vedėja Modesta Tarasauskienė.

Pagrindinė Lietuvos kultūros sostinės Alytuje 2022 m. idėja – tiltai – ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.  Gautus pasiūlymus vertins ekspertų komisija, sudaryta iš komunikacijos specialistų, Alytaus–kultūros sostinės paraiškos rengėjų, miesto kultūros ir meno tarybos atstovų.

„Kūrybinis procesas ir kūrinys – tai tiltas tarp autoriaus ir kūrinio žiūrovo ar vartotojo, kurį nutiesti turi ir užsakovas, šiuo atveju – savivaldybė, atstovaujanti miestui. Parengtas išsamus tiek užduoties, tiek jos vertinimo aprašas, – detalėmis dalijasi M. Tarasauskienė.

Projekto „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ rengėjai stengiasi, kad kultūra pasiektų kiekvieną, o alytiškiai būtų ne tik kultūros produkto vartotojai, tačiau ir kūrėjai. Neseniai startavusioje Alytaus kultūros vadybos akademijoje (AKVA) gausus būrys žmonių panoro gilinti ne tik kultūros vadybos žinias, bet ir savanoriavimu prisidėti prie kultūros sostinės veiklos.

Ženklo pasiūlymus elektroniniame formate (PDF plėtinio forma) teikti iki 2019 metų balandžio 10 dienos. Laimėtoju taps surinkęs daugiausia balų, su juo bus sudaroma stiliaus knygos parengimo sutartis. Numatomos maksimalios lėšos ženklo ir stiliaus skygos konkursui sudaro 5 tūkst. 500 Eurų.Pasiteiravimus ir pasiūlymus teikt el. p. [email protected], tel. 8 678 19672.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt