7 c Alytus
Šeštadienis, Balandžio 4d.
VideoreportažaiSportasKrepšinis
2019 Vasario 24d.
1

Naujasis AMKL čempionas – „Simnas-Randers“ (VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto krepšinio lygoje (AMKL) liko paskutinės lemiamos rungtynės. Jose paaiškės visi medalių laimėtojai.

„Alytus turės naujus miesto krepšinio lygos čempionus“, - praneša vienas pagrindinių AMKL organizatorių Edgaras Jančiukas. Išties, po to, kai pusfinalius laimėjo iki šio sezono finaluose dar nežaidę Alytaus „Tūzai ir Simno (Alytaus r.) „Simnas-Randers“, tapo aišku, kad čempionų taurę į viršų kels kažkuri anksčiau AMKL to dar nedariusi komanda.

„Simnas-Randers“ į rungtynes dėl aukso prasibrovė pusfinalyje 92:78 įveikęs beveik etatinę medalininkę, praėjusio sezono vicečempionę – Krašto apsaugos savanoriškų pajėgų (KASP) I rinktinę, o komandą į pergalę atvedė beveik trečdalį taškų – 30 - pelnęs Albertas Jakubauskas, rezultatyvūs buvo ir Robertas Ališkevičius (18 tašk.), Vilius Miglinas (14), Dovydas Braknys (13) ir Lukas Grėbliūnas (12). Rinktinės komandai Adas Šiumbrys  ir Martynas Valaitis surinko po 19 taškų, o Radvydas Sebecka – 16.

„Simnas-Randers“, pernai dar kaip „Simnas“, „randersus“ nugalėjęs AMKL mažajame finale ir laimėjęs bronzą, turi galimybę komandų susivienijimą pažymėti ir aukščiausiu pasiekimu.

Čempionų titulo pirmąsyk sieks šįkart pusfinalyje praėjusio sezono nugalėtoją Alytaus „Ekstrą“ 70:55 nuvainikavę Alytaus „Tūzai“. Pastaruosius į finalą atvedė Nerijus Varnelis (24 tašk.) ir Ignas Sinkevičius (18). „Ekstra“ mėgino atsilaikyti daugiausia Martyno Beržansko (19) ir Edgaro Švelgino (11) taškų dėka, tačiau to nepakako.

Be minėtų keturių pajėgiausių komandų AMKL kovose taip pat dalyvavo, iš grupių į ketvirtfinalius pateko Alytaus rajono „Dainavos kaukas“, Alytaus „Saulakalnis“, „United“ ir per „plauką“ nuo pusfinalio likusi Lazdijų komanda PBVL (KASP I rinktinei po pratęsimo ketvirtfinalyje nusileidusi vos 3 taškais - 101:104).

AMKL šį sezoną rungtyniavo ir Alytaus „Grand“, „Jump“, SRC bei „Vakarų“ komandos.

ATNAUJINTA

AMKL bronzą iškovojo buvusi čempionė Alytaus „Ekstra”, 79:71 įveikusi KASP I rinktinę. Bronzos laimėtojams Martynas Beržanskas pelnė 39 taškus, pralaimėjusiems M. Valaitis surinko 24 tašk.

Nauju AMKL čempione tapo jungtinė komanda „Simnas-Randers“, finale Alytaus „Tūzus“ nurungusi rezultatu 91:71.

Nugalėtojams 31 tašką pelnė naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Robertas Ališkevičius, priešininkus į neviltį varęs metimais nuo tritaškio linijos, iš po krepšio bei kitų distancijų.

Po pirmosios rungtynių dalies R. Ališkevičius buvo įmetęs 12 taškų, o „Tūzus" į priekį vedė Saulius Kazevičius (11 tašk.). Pastaroji Alytaus krepšinio legenda antrojoje susitikimo dalyje greitai susinko 4, o paskui ir 5 pražangas, todėl lyderio vaidmens turėjo imtis kiti krepšininkai, tarp jų buvo dar viena dzūkų oranžinio kamuolio garsenybė Nerijus Varnelis (17 tašk.), taip pat gerai žinomas buvęs profesionalas Ignas Sinkevičius (14 tašk.).

„Tūzų" garsenybių pastangų nepakako ir apylygis žaidimas paskutiniame kėlinuke peraugo į daugiau nei įtikinamą „Simno-Randers“ pranašumą, prie kurio 17 taškų prisidėjo naujųjų čempionų kapitonas Albertas Jakubauskas, o taip pat pačioje mačo pabaigoje du tritaškius į „Tūzų“ krepšį įsmeigęs ir persvarą iki 20 taškų užauginęs bene jauniausias nugalėtojų ekipos žaidėjas Mindaugas Šreiberis.

Be minėtų „Simno-Randers“ krepšininkų AMKL čempionais drauge tapo Dovydas Braknys, Laimutis Krušniauskas, Lukas Grėbliūnas, Vilius Miglinas, Mindaugas Nikolskis, Aurimas Remeika, Šarūnas Viselga, Andrius Žukauskas, traumuotasis Rokas Grėbliūnas ir treneris Robertas Dimša.

Vicečempionais be žaidžiančiojo trenerio N. Varnelio ir kitų minėtų žaidėjų tapo „Tūzai“: kapitonas Remigijus Kudzys, Regimantas Paežerinis Deividas Prėskienis, Mantas Sūdžius, Povilas Tamulynas, Kęstutis Urbonas, Giedrius Vaitulevičius ir Marius Zautra.

AMKL auksą į bronzą išmainė „Ekstra“ su Silvestru Bakšiu, M. Beržansku, Daugirdu Dakinevičiumi, Miku Ganiprausku, Tadu Mankevičiumi, Elonu Pašukevičiumi, Justinu Švedu, Andriumi Žvaliausku ir komandos kapitonu, treneriu Augustu Mikaloniu.

Alytausgidas.lt transliacijos iš AMKL finalo videoįrašas:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

1
Komentuoti
Remis2019-02-23
Beje Saulakalnis su Randers neatvyko losti to pasekoje Randers y finalo 4 be kovos pateko, o Tuzai lImejo pries United.
Kazkaip rasytojas susimaise kai sitiek daug komandu :)
traffix.lt