9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2019 Vasario 23d.
0

Dzūkai reguliariojo sezono finišą pradėjo pergale prieš aukštaičius (VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaKęstučio Dambrausko nuotr.

Priešpaskutines rungtynes reguliariajame aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionate žaisianti Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda sprendžia sau neįprastą uždavinį.  Komandos treneriai teigia nesirenkantys priešininkų.

Varsiečių strategai tvirtina, kad tolesniame atkrintamųjų varžybų, etape jiems nėra skirtumo, ar pakeliui į pusfinalį susitiks su Kauno „Granitu“ ar „Ąžuolu-KTU“, nėra.

Visgi, nors abi Kauno ekipos varsiečiams pastaraisiais metais yra vienodai principiniai varžovai, daugiau sportinio pykčio galbūt yra akistatose su Garliavoje rungtyniaujančiu „Ąžuolu“. Tai – komanda, kuri po daugelio metų pertraukos alytiškių nepraleido į LRL pusfinalį.

Šiemet „Varsos-Stronglaso“ rankininkai yra įveikę ir vieną, ir kitą kauniečių komandą, taip pat skynė pergalę prieš dabartinę čempionato lyderę Vilniaus „Šviesą“, tai jų ramybę pateisina, o atkrintamųjų etapui pasirengti, kaip tikimasi, jėgų nepereikvojant padės paskutinės trejos rungtynės su visomis LRL turnyro lentelėje žemiau esančiomis komandomis.

Varsiečiai artėja prie reguliariojo sezono pabaigos.

Pirmasis tarpiniame finiše – Panevėžio „Grifas“ vasario 22 d., po to paskutiniame reguliariojo sezono mače, po to dar laukia išvyka į Šiaulius, o paskutiniame reguliariojo sezono mače bus priimta HC „Utena“.

Kurioje vietoje befinišuotų reguliariame sezone, „Varsos-Stronglaso“ rankininkai jau yra užsigarantavę vietą atkrintamosiose varžybose, kurių serija Alytų pasieks kovo 30 dieną.

ATNAUJINTA

Po pirmojo kėlinio, kuris šeimininkams nebuvo sudėtingas, tablo švietė skaičiai 18:10, o daugiausia kartų sirgalius nudžiugino Nedas Buronko (5 įvarčiai), po 3 - Deivas Eidukonis, Ridas Čeginskas ir Remigijus Čepulis.

Dzūkai antrame kėlinyje, nors į aikštę išleido dar daugiau jaunimo, reguliariojo sezono finišą pradėjo pergale 36:28, prie jos daugiausia prisidėjo 9 įvarčius pelnęs N. Buronko, 5 įmetė Mindaugas Sladkevičius, po 4 - R. Čeginskas, D. Eidukonis ir Rokas Lastauskas, po 3 - Arnas Lubauskas ir R. Čepulis, po 2 kartus pasižymėjo Ernestas Milius ir Tautvydas Petrušauskas.

Kaip po susitikimo sakė varsiečių pagrindinis strategas Egidijus Petkevičius, nors žaidimo kokybė nebuvo gera visų rungtynių metu, daug rankininkų gavo žaidimo laiko, todėl kad dėl nerungtyniavo traumuotieji Gintautas Adamkevičius, Žygimantas Micevičius - tarsi nesijautė, o poilsio taip pat gavo Šarūnas Krisiulevičius, Aurelijus Sabonis, kurių pagalbos ypatingai reikės atkrintamosiose varžybose.     

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt