-1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
VideoreportažaiAlytusŠvietimas
2019 Vasario 21d.
0

Muzika grįžta į savo namus miesto parke

titleNuotraukų galerija

Pusmetį vykęs Alytaus muzikos mokyklos remontas – baigtas, o penktadienį jaunieji muzikantai vėl grįš į dažais dar kvepiančią mokyklą. Klasėse čia darbavosi statybininkai, o mokytai su mokiniais grojo įvairiose miesto švietimo įstaigose. Jose skambėję instrumentai jau grąžinti į muzikos mokyklą.

Remonto metu buvo atlikti vidaus patalpų apdailos, atnaujintos pastato šildymo-vėdinimo, lietaus nuotekų sistemos, padaryti vandentiekio iš kanalizacijos remonto darbai. Atnaujinta elektros instaliacija, išvedžiotas kompiuterinis tinklas, įrengta žaibosauga.

Yra ir daugiau naujovių. Prie įėjimo į koncertų salę sumontuotas televizorius, kuris rodys kas vyksta salėje, tam, kad besikeičiantys kolektyvai žinotų, kada pakeisti prieš tai grojusius muzikantus.

Dar viena scena bus įrenta įstaigos kiemelyje. Čia vyks koncertai. Alytaus muzikos mokyklos direktorė, doc. Aldona Vilkelienė sako, kad mokykla gaus ir naujų instrumentų, mat dalis jų - 40-ties metų.

Mokyklos atnaujinimo darbai kainavo beveik 270 tūkst. eurų. 85 procentus finansavo Europos Sąjunga, likusią dalį pridėjo Alytaus miesto savivaldybė. Darbus atliko Alytaus bendrovė „Coner".

Per keturis dešimtmečius tokio masto remonto muzikos mokykloje, veikusioje miesto parke, Sporto gatvėje, to nebuvę.

Alytaus muzikos mokykla per per savo gyvavimo metus išleido 2 tūkst. absolventų. Ši muzikos kalvė pernai pradėjo skaičiuoti septiną dešimtmetį. Iki įsikūrimo tuomet naujame pastate Sporto g. ji veikė miesto centre, kur dabar – Rotušės aikštės bevardė alėja susitinka su Stasio Girėno ir Stepono Dariaus gatve.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt