5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Alytaus rajonasPolitika
2019 Vasario 20d.
9

Naikinama valstiečių kandidato Alytaus rajone neliečiamybė

titleNuotraukų galerijaPolicija atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame valstiečių sąrašo Alytaus rajone kandidatas įtariamas dėl nusikalstamų veiklų padarymo piktnaudžiaujant ir klastojant dokumentus arba disponuojant suklastotu dokumentuAsociatyvi nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) priėmė sprendimą duoti sutikimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatą į Alytaus rajono tarybą Visvaldą Dumbliauską patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Alytausgidas.lt žiniomis, policija atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame minėtas valstiečių kandidatas įtariamas dėl nusikalstamų veiklų padarymo piktnaudžiaujant ir klastojant dokumentus arba disponuojant suklastotu dokumentu.

VRK informuoja, kad V. Dumbliauskas vasario 1 dieną 11-u numeriu buvo įtrauktas į sąrašą nr. 2, kurį Alytaus rajone veda buvęs „Darbo partijos“ atstovas, buvęs savivaldybės administracijos direktorius ir vicemeras, LVŽS kandidatas į merus Aurimas Truncė. Nusikalstamų veiklų padarymu įtariamas V. Dumbliauskas - taip pat buvęs „Darbo partijos“ narys, buvęs Alytaus seniūnijos seniūnas.

Fotogalerija


Komentarai

9
Komentuoti
Jonai,tu Jonas?2019-03-05
Apie kokią tu čia mažmogi gaują kalbi ,Juk Karbausko sąjunga valdo Lietuvą ir labai sąžiningai daro tai ir sėkmingai,tai ne jūs konservatoriai viską tik griaut sugebat.
Tai2019-02-22
ne valstietis,o apsimetėlis juo,kad pralyst po ta vėliava,valstiečiai elgiasi garbingai,ne taip kaip konservatoriai,varo ant kitų,o patys Lietuvą ištratina ir žmones paskandina į gilų dugną,atsipeikėkim,jau šitas Rajonui meras vadovauja,ko ne 30 metų ,ir ką padarė-nieko,tik nuvarė rajoną į gilią duobę,žmones pavertė bedarbiais bomžais.
Dumblas2019-02-21
Taip, vyrai, šitą klausimą išspręsim... viską padarysim... prižadu... rytoj...
is to 2019-02-21
saraso tik kokie geriausiu atveju du kandidatai svastytini
dzūkas2019-02-21
šis pilietis garbės nedarė vietos savivaldai tik labai gaila, kad praregėta po daug metų
Jonas2019-02-21
Pagaliau karabaso gaujai artėja galas
Gu2019-02-21
Ten gerulis sąrašas jų
genė2019-02-20
Geras seniūnas buvo. Ko jau ko, bet pažadų niekam negailėjo
Ir2019-02-20
Tegu panaikina nelieciamybe tiem, kas itrauke ji i sita afera
traffix.lt