6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2019 Vasario 19d.
0

Alytaus krašto turizmo perspektyva pristatyta Latvijoje ir Estijoje

titleViena iš turizmo Dzūkijoje perspektyva tikinčių ir šią idėją užsienyje pristatančių specialisčių - Alytaus TIC turizmo vadybininkė Diana Lipilina

Alytaus turizmo informacijos centras (TIC) duomenimis miesto, krašto apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję virš 540 svečių iš Latvijos ir virš 230 iš Estijos. Tai rodo, kad Dzūkijos sostinę su apylinkėmis pristatyti užsienyje yra verta, o tam buvo pasirinktos šios tikslinės Baltijos šalys.

Alytaus TIC dalyvavo 26-ojoje tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Balttour 2019“, kuri vyko Rygos (Latvija) tarptautiniuose parodų rūmuose „BT1“, ir tarptautinėje turizmo parodoje „Tourest 2019“ Talino (Estija) parodų centre.

Rygoje vykusi „Baltour“ yra populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai. Parodos organizatorių duomenimis iš viso parodoje buvo daugiau kaip 860 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš įvairių pasaulio šalių, apsilankė apie 28 tūkst. lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame Lietuvos stende kartu su Panevėžio, Plungės, Kėdainių, Joniškio, Jurbarko, Pakruojo, Ukmergės ir Lazdijų savivaldybėmis. Atskirus stendus parodos lankytojams pristatė Druskininkai, Birštonas, Biržai, Šiauliai, Trakai, Rytų bei Vakarų Lietuva.

Talino „Restour“ paroda yra seniausia ir didžiausia Baltijos šalyse, organizuojama nuo 1991 metų. Organizatorių duomenimis, parodoje prisistatė 584 dalyviai iš 30 šalių ir apsilankė apie 30 tūkst. lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame stende su Klaipėdos, Palangos, Kretingos,  Birštono, Šiaulių rajono, Plungės, Šiaulių, Joniškio, Trakų, Biržų, Ukmergės, Anykščių ir Ignalinos savivaldybėmis. Stende apsilankė Lietuvos ambasados Estijoje patarėjas Andrius Pauga.

Abiejose parodose buvo pristatyti  mūsų krašto turizmo ištekliai ir paslaugos: lankytinos vietos, ekskursijos, edukacinės programos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Lankytojai aktyviai domėjosi pramogomis šeimoms su vaikais, ką galima pamatyti, paragauti, poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų krašte.

Alytaus TIC  informacija

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt