24 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
AlytusVerslas
2019 Vasario 18d.
9

Alytaus centre iškils daugiabutis su patalpomis verslui

titleNuotraukų galerijaĮ namo S. Taškūno g. 3 suprojektavimą, statybą ir aplinkos sutvarkymą „Dzūkijos investicijų“ bendrovės įdedamos investicijos sieks apie 800 tūkst eurųAlytausgidas.lt nuotr.

Daugiabučių gyvenamųjų namų statyba Alytuje, ypatingai miesto centre, nėra dažnas reikalas, todėl miestelėnus sudomino darbai, prasidedantys Stasio Taškūno gatvėje.

S. Taškūno g. (buvusioje Simno g. atšakoje prie Ligoninės g.) greit ims kilti ir šiemet bus baigtas 4-ių aukštų daugiabutis su mansarda, o kadangi pastato paskirtis bus ne tik gyvenamoji, tačiau ir komercinė – ir su verslui pritaikytu pirmu aukštu.

Gatvės pradžioje, šalia Alytaus kolegijos informacijos ir ryšių technologijų fakulteto bei Jurgio Kunčino bibliotekos pastato, iškils 625 kvadratinių metrų ploto statinys, priminsiantis kotedžų tipo namą.

„Kažkas bus panašaus, kaip Vingio g. 6 esantis Alytuje vienas naujausių daugiabučių, tik gerokai mažesnis“, - Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Alytuje registruotos bendrovės „Dainavos investicijos“ vadovas Vytautas Urbonas.

Naujojo pastato adresas bus S.Taškūno g. 3, čia bus iki 7-ių butų, namas turės 10 nuosavų stovėjimo vietų, jų didžioji dalis bus kieme, uždaro tipo, todėl autobilių vietų trūkumo problemos minėtoje teritorijoje, kaip tikimasi, nepadidins.

Pasak investuotojų, verslas, kuriam norima išnuomoti 1-ąjį aukštą, bus parenkamas pagal veiklas, kad netrukdytų gyventojams tiek šiame, tiek aplinkiniuose namuose. „Ofisai, grožio ar pan. paslaugos“, - patikslino V. Urbonas, teigiantis, kad visi namo butai statomi su tikslu juos parduoti, tačiau, paklaustas, ar čia negalėtų įsikurti kad ir Alytuje trūkstamas naujas viešbutėlis, atsakė teigiamai, pridurdamas, kad pastatą viešbučiui būtų galima pritaikyti be problemų.

Į namo S. Taškūno g. 3 suprojektavimą, statybą ir aplinkos sutvarkymą „Dzūkijos investicijų“ bendrovės įdedamos investicijos sieks apie 800 tūkst eurų.

Fotogalerija


Komentarai

9
Komentuoti
Antanas2019-10-15
Pritariu , kad labai trūksta naujų butų , šiame name bus tik 7 butai, kažkas iš fantastikos srities:(
rgr2019-03-31
gal r leidimai visi kaip viesbuco statybai
hh2019-03-31
jo 7 butai 10 vietu,dabar seima min 2 automobilius turi
vytas2019-03-31
automobilius kur parkuos nauju butu savininkai???
WWWW2019-02-19
kazkuriam valdzios atstovo vaikui prireike buto
...2019-02-19
Jeigu žurnalistas(ė) net nesugeba pasi`googlinti teisingos įmonės vadovo pavardės, tai kažin kaip su visa kita informacija reikalai?
Nu2019-02-18
Kas cia per taskuno gatve kas jis toks
Petras2019-02-18
Krospondente. Tai ar Ulonas ar Urbonas. Ačiū.
.2019-02-18
Super, truksta naujos statybos butu Alytuje stipriai.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena